Музыкальный фестиваль «Sziget Kyiv» переносится на следующий год

Проведення першого фестивалю « Sziget Kyiv » , який планувалося організувати в Києві на Трухановому острові влітку 2014 року, відкладається.

Таке рішення було прийнято організаторами фестивалю (ТОВ «Сігет Україна » ) з урахуванням соціально- економічної та політичної ситуації в Україні , інформує news.еizvestia.com .

Разом з тим , компанія «Сігет Україна » підтверджує свої наміри та готовність до проведення щорічного фестивалю в Києві , і пропонує провести перший захід в червні 2015 року.

Нагадаємо , що 26 червня 2013 з метою активізації розвитку туристичного потенціалу столиці , просування бренду Києва на міжнародній арені , поліпшення інвестиційного клімату , створення територіально - просторових умов для розвитку творчої активності та створення високопродуктивних робочих місць Київська міська державна адміністрація та ТОВ «Сігет Україна » (дочірня компанія підприємства Sziget Cultural Management Ltd в Україні ) підписали Угоду про співробітництво щодо початку та проведення щорічного міжнародного музичного фестивалю « Sziget Kyiv » на території острова Труханів , починаючи з 2014 року.

Нужны музыканты для организации мероприятия?

Музыкальный портал Содружество киевских музыкантов - это лучший выбор музыкальных исполнителей для мероприятий любого формата

Закажите прямо сейчас Отправить заявку
Свяжитесь с нами Открыть контакты