Алан Бадоєв, режисер проекту Хочу до Меладзе розповів Ivona про учасників шоу. 

 

У вас вже є досвід створення та продюсування жіночої групи. У чому головна відмінність при створенні чоловічої? 

 

- Хлопчики цицьками не радують! Вони все-таки тішать харизмою і тим, як розвивається їх талант, як розвивається їх чоловіче начало. І це найважливіше. Чоловічі групи бувають абсолютно різні: тінейджерські, більш дорослі, середнього покоління. На сьогодні, після першого туру кастингу, у нас представлені абсолютно всі напрямки, і поки абсолютно незрозуміло, яка ж група буде створена Костянтином, що він бачить для себе. І я думаю, що це і є найцікавіше запитання цього шоу - які герої нашого часу з'являться в недалекому майбутньому. 

 

В якій країні учасники були найпідготовленіші, найяскравіші? 

 

- Дуже багато хлопців пройшло з України, Росії. Це країни-лідери, між ними цікавий міжнародний баттл. З Казахстану дуже підготовлені учасники, в Білорусі - з трохи більше традиційним естрадним вокалом. Україна і Росія надала різнотипних, разнотіпажних хлопців, тому це воістину міжнародне шоу, в яких ми бачимо те, як розвиваються смаки різних країн. 

 

 

Як вважаєте, яка-небудь з нині існуючих в СНД чоловічих груп становитиме конкуренцію майбутньому колективу? 

 

- Я думаю, що пісні Костянтина Меладзе, така величезна шоу, де кожен глядач зможе вибрати собі улюбленця, і сам фінальний результат, на який ми дуже сподіваємося - все це звичайно поставить поза конкуренцією даний продукт, що ми бачимо по групі ВІА Гра. Адже дівчата тільки першим своїм хітом потрапили на всі перші чарти СНД і зараз дуже впевнено гастролюють, у них вже два кліпи, багато концертів, хороші заробітки. Наше шоу - це реальне шоу, це реальне життя в шоу-бізнесі, тому тут мова не йде про те, щоб проект прозвучав тільки на ТБ. Це перш за все проект для шоу-бізнесу, де сьогодні - хлопчики, завтра - зірки. 

 

 

Головні труднощі, які потрібно буде подолати учасникам? 

 

- Пацанам потрібно стати мужиками, чоловіками. Неважливо, скільки їм років, але всім доведеться подолати великі випробування, показати, що вони виявилися на сцені тому, що того варті. 

 

Нагадаємо, Костянтин Меладзе, композитор і головний суддя шоу Хочу до Меладзе , розповів, з якими труднощами доводиться стикатися під час кастингів. 

 

Автор: Марина Головньова

Нужны музыканты для организации мероприятия?

Музыкальный портал Содружество киевских музыкантов - это лучший выбор музыкальных исполнителей для мероприятий любого формата

Закажите прямо сейчас Отправить заявку
Свяжитесь с нами Открыть контакты