Як зривали концерт Ані Лорак в Одесі

Міністр МВС Арсен Аваков доручив провести службове розслідування сутичок міліції та активістів в неділю в Одесі перед концертом Ані Лорак. 

 

Як повідомляють очевидці, близько двохсот активістів «Правого сектора», «Свободи» і представників Евромайдана зібралися біля клубу «Ібіца», де 3 серпня повинен був пройти концерт Ані Лорак

 

Концерт повинен був пройти з 20.00 до 22.00 і на початку акція проходила мирно, хоча присутні вимагали скасувати концерт через те, що співачка продовжує гастролювати в Росії і отримувати там нагороди. 

 

 

Раніше активіст одеського Евромайдана Марк Гордієнко заявив, що Лорак готова виділити половину гонорару від концерту на АТО, а значить концерт пікетувати не будуть. 

 

Проте конфлікт все ж виник після того, як протестуючі спробували прорватися в клуб. Між оточенням міліції та активістами зав'язалася бійка. 

 

Організаторам вдалося розпочати концерт після 23.00. Радикально налаштовані молоді люди почали викрикувати нецензурні вирази. Одночасно в соцмережах представники «Правого сектора» розмістили на сторінці в соцмережах заклики до приїжджати до «Ібіці» з «аргументами» у вигляді шин і засобів захисту. 

 

Сутички припинилися до години ночі, 4 серпня. 

 

Сама співачка та її продюсер поки не прокоментували інцидент в Одесі. 

 

Раніше Ані Лорак зробила заяву, в якій повідомила, що найбільше хоче примирення між колись братніми країнами. 

 

Примітно, що одеський клуб «Ібіца» раніше також опинився в центрі скандалу з національним присмаком. Рік тому під час концерту американські музиканти з групи BloodhoundGang осквернили український прапор.

Нужны музыканты для организации мероприятия?

Музыкальный портал Содружество киевских музыкантов - это лучший выбор музыкальных исполнителей для мероприятий любого формата

Закажите прямо сейчас Отправить заявку
Свяжитесь с нами Открыть контакты