Нове яскраве відео від DZIDZIO

DZIDZIO ніколи не втомляться дивувати фанів свого творчестсва. На цей раз весела трійця - Дзідзьо, Лесик і Юлик - заспівала пісню про реальний персонажі, який жив у Дзідзьо під ліжком, - павуку Богдані. 

 

За словами соліста групи, павук їв мух і комарів прямо з рук. 

 

"Я его навч даже воду з туалеті зліваті за собою. Коротше всьо як в людей, були Страшні колєгі, справжні друзі! Альо Бодько прівів Собі под ліжко жінку и хлоп пропав! А мораль є така - з'їла баба мужика », - розповідає Дзідзьо про долю Павуків Богдана. Відео за темою ПРЕМ'ЄРА! DZIDZIO подвиг. Вова зі Львова - Павук Оригінальним доповненням до композиції став реп, який звучить в одному з куплетів, написаний і ісполненнний Вовою зі Львова. 

 

Сценаристом і режисером відео на пісню «Павук» виступив сам Дзідзьо, а допомагав йому Тарас Дронь зі своєю командою Норд Виробництво. Зйомки кліпу проходили в лісі, де і розгортається сюжетна лінія історії життя Бодько Павуків. Казкова атмосфера лісу, білосніжна ліжко, красива, але підступна дівчина, роль якої зіграла муза групи DZIDZIO - Надія.


Нужны музыканты для организации мероприятия?

Музыкальный портал Содружество киевских музыкантов - это лучший выбор музыкальных исполнителей для мероприятий любого формата

Закажите прямо сейчас Отправить заявку
Свяжитесь с нами Открыть контакты