Всі концерти групи "Океан Ельзи" в Росії скасовані?

Всі десять концертів української групи "Океан Ельзи", які повинні були відбутися в містах Росії в квітні, були скасовані. Музиканти підкреслюють, що скасування виступів сталася не з їх ініціативи. Новиною ділиться блогер anna14.

 

Першим у гастрольному турі під назвою "Земля" значився концерт в Санкт-Петербурзі, проте ще наприкінці лютого на офіційній сторінці колективу з'явилося повідомлення про те, що виступ не відбудеться.

 

Далі на сайті групи з'являлися повідомлення про те, що й інші російські концерти "скасовано / перенесені на невизначений термін". Таким чином, були скасовані виступи "Океану Ельзи" у Владивостоці, Красноярську, Іркутську, Хабаровську і Південно-Сахалінську.

 

19 березня же, коли музиканти перебували в європейському турі, стало відомо, що не відбудуться і всі інші концерти - в Кургані, Омську, Новосибірську і Барнаулі.

 

На своїй сторінці в соціальній мережі музиканти звернулися до фанатів:

 

Дорогі шанувальники групи! Як повідомили організатори другої російської частини туру "Земля", концерти, заплановані на квітень, перенесені "на невизначений термін". Хочемо подякувати всім вам за щиру любов і підтримку! Ми впевнені, що наша музична зустріч відбудеться незабаром

 

До слова, вчора також стало відомо, що не приїде до Росії й інша українська команда - група "Бумбокс", лідер якої виступав на підтримку Евромайдана. Продюсер колективу підтвердив, що російські концерти були скасовані.

 

Джерело: Афіша@mail.ru

Нужны музыканты для организации мероприятия?

Музыкальный портал Содружество киевских музыкантов - это лучший выбор музыкальных исполнителей для мероприятий любого формата

Закажите прямо сейчас Отправить заявку
Свяжитесь с нами Открыть контакты