Опис інформаційного порталу GolosUA

Інформаційний портал GolosUA найкраще повідомляє про всі новини України. Тут кожен може дізнатися подробиці з галузі політики, економіки, новітніші винаходи з приводу здоров`я, спортивні новини і таке інше. Медіа група Голос UA зручно розподілена на категорії та має пошукач. Завдяки гарному пошукачу знаходити бажану новину швидко та легко: треба лише ввести потрібне слово і натиснути кнопку "Шукати".

Якщо на порталі немає задовольняючої новини, можна скористатися розширеним пошуком.На інформаційному порталі є змога зареєструватися та приймати активну участь в обсуджуванні подій, викладати свої новини.Найактуальніші новини з різних галузей і сфер діяльності одразу кидаються до ока відвідувачу порталу у топі новин з позначкою категорії. Там також розташовані самі читаємі, самі коментуємі новини та новини на вибір редакції.Нижче йде стрічка новин, зручна для швидкого перегляду останніх подій та найбільш популярніше. Потім - блогери порталу, а далі - топ репеортаж, публікації, інтерв`ю, відео, фото і рубрики по сферам. Сфери розподіляються: політика, економіка, суспільство, мистецтво та культура, спорт і здоров`я.В кінці порталу є рубрика прогнозу погоди та опитування, де є змога проголосувати на найактуальніші теми стосовно найближчих подій.Як на всіх поширених, користуючихся запитом, порталах, на ГолосUA існує місце під рекламу.Взагалі кожен відвідувач легко і без турбот вибере свою улюблену категорію новин.Розділ "Новини" вміщує в себе не лише новини України, а й міжнародні новини.

Тут же свіжі події ріляться на топ розділу та рекомендацію редакції.Розділ "Політика" теж має топ новин і рекомендовані редакцією (розподіл, як в усіх розділах) новини з політичної сфери: новини, публікації та тема виборів 2012.Розділ "Економіка" вміщує новини та публікації з галузі економіки.Розділ "Суспільство" містить крімінальні новини дня, історії, події та обговорювання суспільних проблем України. В розділі "Здоров`я" є підрозділи про піклування за саме здоров`я, медичні новини та підрозділ психології. Розділ "Спорт" має підрозділи за перевагами відвіцдувачів: бокс, футбол, автоспорт, інші види спорту.В розділі "Мистецтво і культура" новини шоу-бізнесу, фільми, книжки, музика, театр та афіша.Долі відвідувача розрадять на вибір відео чи фото.На інформаційному порталі також знаходиться архів новин.

Нужны музыканты для организации мероприятия?

Музыкальный портал Содружество киевских музыкантов - это лучший выбор музыкальных исполнителей для мероприятий любого формата

Закажите прямо сейчас Отправить заявку
Свяжитесь с нами Открыть контакты