У Потапа з'явилася нова музична група

Український виконавець і продюсер Олексій Потапенко, відомий під псевдонімом Потап, представив відеокліп свого нового проекту «Mozgi». Учасниками музичної групи стали троє виконавців: сам Потап, соліст колективу «Час і Скло» Позитив і Дядя Ваня. 

 

Музиканти старанно приховували інформацію про новий проект і тільки 4 вересня представники музичного каналу M1 розкрили таємницю. Відеокліп на композицію «Аябо» за день вже зібрав безліч позитивних відгуків і можна з упевненістю говорити про успіх нового колективу. 

 

За словами Потапа, композиції «Mozgi» мають фольклорні відгомони і новий підхід до звучання. Учасники групи жартівливо називають свій стиль «електро-шаурма» і заявляють, що він є сумішшю важких ритмів, потужних бітів і етнічного звучання різних країн. 

 

Пісні нового проекту - це реальні історії з життя, які були розказані справжніми чоловіками. Музиканти повідомили, що у них готові ще кілька композицій, а перша «Аябо» демонструє ідеологію групи і заманює публіку. 

 

Крім чоловічого колективу, Потап керує компанією «MOZGI Production», яка займається виробництвом відеокліпів, написанням сценаріїв, а також створенням мультимедійної реклами. 

 

Нагадаємо, що недавно дует «Потап і Настя» змушені були скасувати благодійний концерт в Києві. За словами зірок, рішення було пов'язане з небезпекою заходи. Організатори виступу не могли допустити провокацій відносно глядачів, які хотіли підтримати акцію допомоги дітям зі східної України.

Нужны музыканты для организации мероприятия?

Музыкальный портал Содружество киевских музыкантов - это лучший выбор музыкальных исполнителей для мероприятий любого формата

Закажите прямо сейчас Отправить заявку
Свяжитесь с нами Открыть контакты