Співачка Анастасія ПРИХОДЬКО обурена ВІДМОВОЮ УКРАЇНИ ВІД ЄВРОБАЧЕННЯ

Українська співачка Анастасія Приходько впевнена, що, відмовившись від участі в «Євробаченні-2015», Україна втратила відмінну можливість заявити про себе на всю Європу. 

На сторінці в Instagram дівчина заявила, що участь в таких конкурсах - важливий момент у формуванні іміджу країни, передає ДеПо. 

«Самі можновладці неодноразово скаржилися в ЗМІ на те, що Україна програє інформаційну війну росії. І ось він шанс - потужно заявити про Україну на всю Європу. Адже ні для кого не секрет, що Євробачення вже давно не тільки song contest, а й геополітична площадка, де країни показують ставлення одне до одного. 

Як ви думаєте, враховуючи все те, що переживає Україна донині, яке відношення до Нам продемонструє Європа? А до росії? ... Я абсолютно впевнена, що наш результат був би дуже високим! І це стало б однією з тих інформаційних перемог, про які так мріє керівництво Країни », - акцентувала Приходько.

Нужны музыканты для организации мероприятия?

Музыкальный портал Содружество киевских музыкантов - это лучший выбор музыкальных исполнителей для мероприятий любого формата

Закажите прямо сейчас Отправить заявку
Свяжитесь с нами Открыть контакты