Алла Пугачева заступилась за Макаревича

Примадонна підтримала Андрія Макаревича і написала лист президенту Володимиру Путіну з проханням звернути увагу на ситуацію , в яку потрапив музикант

На думку співачки , Макаревич має повне право висловлювати свою думку з приводу подій на Україні . І засуджувати його за це , а тим більше - позбавляти заслужених нагород , преса та політичні діячі не повинні.

Звернення Пугачової до глави держави підтримали інші відомі особистості, зокрема Лія Ахеджакова , Анна Терешкова , Ірина Прохорова. Автор послання порівняла гнаного музиканта з письменником Борисом Пастернаком , який піддавався переслідуванням через те , що погодився прийняти Нобелівську премію. Також , на думку Примадонни , Макаревич опинився в такому ж становищі , як учений Андрій Сахаров , який виступав проти введення радянських військ в Афганістан .

Дружина шоумена Максима Галкіна нагадує , що політику і творчість не можна змішувати , тим більше не можна відбирати нагороди за висловлення своєї позиції , навіть якщо вона суперечить громадській думці. Пугачова відзначає , що Макаревич отримав нагороди за творчість від народу Росії , а не за політичну активність.

За матеріалами газети Сегодня

Нужны музыканты для организации мероприятия?

Музыкальный портал Содружество киевских музыкантов - это лучший выбор музыкальных исполнителей для мероприятий любого формата

Закажите прямо сейчас Отправить заявку
Свяжитесь с нами Открыть контакты