Запис пісні Брітні Спірс без обробки шокував

Знаменита американська співачка Брітні Спірс шокувала своїх шанувальників. Виявляється, без обробки її пісні звучать як з вуст пересічної відвідувачки караоке. 

 

У мережу потрапив запис пісні Брітні Alien з нового альбому Britney Jean, що не пройшла обробку в студії звукозапису. Хто виклав її на суд людський - достеменно невідомо, але поки це найгучніший хіт за останній час. Фанати поп-принцеси в шоці. 

 

У численних коментарях, проте, шанувальники співачки стверджують, що по правді кажучи, ніхто не ходить на концерти співачки, щоб почути її голос, та й Брітні - далеко не Крістіна Агілера, вона бере не голосом, а шоу. Були й такі, що порівнювали вокал Спірс з криками пораненого єнота. 

 

Ні сама співачка, ні її представники ніяк не прокоментували витік інформації. На захист знаменитості встав Вільям Орбіт, який є продюсером цього треку. 

 

«Дорогі любителі музики. Я прослухав трек, який ви все тут так бурхливо обговорює, і хочу вас запевнити, що КОЖЕН артист, який починає підготовку до запису пісні біля мікрофона, співає так само. Для ідеальної записи, йому потрібно багато спроб. А це був просто розігрів голосу »- почав звернення Вільям. А він свого часу працював з Мадонною, Blur і All Saints. 

 

«Розігрів є обов'язковим процесом для будь-якого професійного співака і, звичайно ж, всі тренувальні варіанти не повинні були потрапити в інтернет. Хто б це не був, ясно одне: це було зроблено зі злим умислом. Але навіть це не зменшує того, що Брітні була, є і буде зіркою. Вона прекрасна. »- Резюмував Орбіт.

Нужны музыканты для организации мероприятия?

Музыкальный портал Содружество киевских музыкантов - это лучший выбор музыкальных исполнителей для мероприятий любого формата

Закажите прямо сейчас Отправить заявку
Свяжитесь с нами Открыть контакты