Радником мера Києва призначили лідера «Воплів Відоплясова»

Радником мера Києва Віталія Кличка призначений музикант, лідер групи «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка. 

На даному посту він буде курирувати проект з благоустрою Андріївського узвозу в центрі Києва, який з наступного тижня планується зробити виключно пішохідною зоною. Віталій Кличко заявив, що вулицю можна зробити справжньою візитною карткою столиці, якою вона і повинна бути. Сам Скрипка заявив, що призначення було для нього несподіванкою, проте він висловив готовність об'єднати людей, щоб «вулиця наповнилася творчим художнім духом». 

За словами Кличка, для того, щоб блокувати рух автотранспорту по спуску, при в'їзді на нього будуть встановлені поднимающиеся тумби, які дадуть можливість пропускати тільки машини екстрених служб. Також на вулиці планується встановити біотуалети. Разом з тим мер Києва відзначив, що грошей на подібні нововведення в міському бюджеті немає. 

«Грошей немає, ми звернулися до громадськості, до інвесторів, і на кошти інвесторів ми будемо доводити вулицю до необхідного вигляду», - зазначив Віталій Кличко. 

Головою Київської міської держадміністрації колишній боксер Віталій Кличко став в червні після перемоги на виборах, на яких він набрав понад 50 відсотків голосів.

Нужны музыканты для организации мероприятия?

Музыкальный портал Содружество киевских музыкантов - это лучший выбор музыкальных исполнителей для мероприятий любого формата

Закажите прямо сейчас Отправить заявку
Свяжитесь с нами Открыть контакты