В интернете появился новый трек Майкла Джексона - Xscape

У мережі з'явився титульний трек Xscape з нового посмертного альбому поп -короля. 13 травня в продаж має надійти "новий" альбом співака під назвою Xscape а сьогодні опублікований перший титульний трек з платівки На Xscape як повідомляється увійдуть вісім пісень Джексона які раніше не видавалися кожна з них буде осучаснена небудь нині чинним продюсером.

Очолює команду осовременівателей Тімбаленд крім того на платівці в гостьовому якості повинні з'явитися Мері Джей Блайдж Ді Анджело лідер The Roots Квестлав Що стосується опублікованій пісні Xscape то приводив до тями та ж людина хто працював з Джексоном над композицією спочатку Родні Дженкінс (що означає що записана вона, мабуть була на початку 2000 -х за часів альбому Invincible Як зазначає Афіша Хвиля трек звучить "схоже на пізні твори музиканта всі звичні прийоми в діапазоні від клавішних перебіжок до цокали ритму екстатичних у-у на місці при цьому враження таке, ніби артист дуже старається повторити сам себе.

Вставка видеоролика пока запрещена, предлагаем вам перейти по ссылке на презентационное видео

https://www.youtube.com/watch?v=N7_iLMq8REo

Нужны музыканты для организации мероприятия?

Музыкальный портал Содружество киевских музыкантов - это лучший выбор музыкальных исполнителей для мероприятий любого формата

Закажите прямо сейчас Отправить заявку
Свяжитесь с нами Открыть контакты