Ансамбль АСТАРТА

Группа Астарта - этно рок

АСТАРТА – симбіоз двох гуртів з українським корінням. Вокалістки, Інна та Юля, познайомились в Університеті Культури, де навчались на фольклорному факультеті – там вони співали в ансамблі “Кралиця”, а коли зрозуміли, що їх голоси мелодійно зливаються, вирішили співати сольно. Доля звела їх з гуртом “Тартак”, де дівчата працювали бек-вокалістками.

Пізніше, на гастролях, вони познайомились з продюсером та музикантом Едуардом Приступою, який добре знається на автентиці та має багаторічний досвід роботи в шоу-бізнесі. Спочатку дівчата зібрали автентичні пісні в експедіциях та доповнили їх авторськими текстами. А потім вже і хлопці з гурту “НЕДІЛЯ”, який також продюсує Едуард Приступа, внесли своє музичне бачення.

Програма АСТАРТи не обмежується лише етнікою та фолк-роком – в арсеналі гурту є акапельна програма (веснянки, колядки), та диско (домішки танцювальної музики). Інна та Юля обрали своєю покровительницею – богиню АСТАРТУ, адже вона є втіленням справжньої жінки – мудра, сексуальна, хитра та підступна водночас. Дівчата твердо вірять в те, що саме ця богиня допоможе їм досягти успіху, адже в стародавні часи АСТАРТі підкорювалася більша половина світу.

Саме зараз відбувається запис першого студійного альбому та готується до зйомок перший відеокліп. АСТАРТА добре зарекомендували себе як потужний та драйвовий колектив під час виступів на великих майданчиках та фестивалях. Лише за рік вони взяли участь у таких фестивлях: Рожаниця, Захід, Поліське коло, Трипільське коло, Трипільські зорі, Країна мрійЗаказать выступления этно-рок дуэта "Астарта" в Киеве.

Отзывы - Ансамбль АСТАРТА


ОтменитьДобавить комментарий


Нужны музыканты для организации мероприятия?

Музыкальный портал Содружество киевских музыкантов - это лучший выбор музыкальных исполнителей для мероприятий любого формата

Закажите прямо сейчас Отправить заявку
Свяжитесь с нами Открыть контакты