Kozak System

Группа ГайдамакиKozak System – це шоу в стилі «Kozak-Rock», потужна музична формація з власним унікальним обличчям. Cинтез української та балканської музики, року, панку і ска, енергія слова та вибухова сила кожного інструменту. Гайдамацький концерт – це миттєвий діалог з аудиторією, неймовірне дійство в танці, захоплюючі соло та неповторні сценічні образи. За останній час гурт виступив на 59-му міжнародному кінофестивалі «Berlinale» (Німеччина), на фестивалі «Kustendorf» (Сербія) культового режиссера Еміра Кустуриці, на фестивалі Balkanfest (Україна) разом із The No Smoking Orchestra і Gogol Bordello, на головній сцені найбільшого в Східній Європі фестивалю Sziget (Угорщина), де ГАЙДАМАКИ грали з The Prodigy, Bloc Party, Faith No More, Placebo, The Offspring, Fatboy Slim, на великих фестивальних майданчиках Канади та США тощо. Цьогоріч ГАЙДАМАКИ виступили хедлайнерами більшості українських (Підкамінь, Арт-поле, Славське Рок, Фортмісія, Богданові звитяги) та російських («Сотворение мира», «Саянское кольцо», «Байкфест в Тамани») рок- і фолк-фестивалів.


Заказать выступление группы "Козак систем" в Киеве.

Отзывы - Kozak System

- 71 +
Женя 19.04.2018 в 22:32 # Ответить
Выступление группы очень подошло под формат нашего мероприятия
Хорошо подобрали репертуар и отлично зажгли публику. Сразу видно, что на сцене работают профессионалы с большим опытом. Точно знают, как удивить слушателя. Ставлю оценку пять из пяти возможных!!!

ОтменитьДобавить комментарий


Нужны музыканты для организации мероприятия?

Музыкальный портал Содружество киевских музыкантов - это лучший выбор музыкальных исполнителей для мероприятий любого формата

Закажите прямо сейчас Отправить заявку
Свяжитесь с нами Открыть контакты