Струнний квартет «Mira»

Струнний квартет Міра

Полюбляєте струнну музику у жіночому виконанні? Жіночий квартет «Mira» до ваших послуг.
Квартет «Mira» - це невеликий жіночий музичний колектив, представниці якого є випускницями Київської Національної музичної академії ім. П. Чайковського.

Струнний квартет Mira у Києві

Якщо у вашому житті або житті близьких намічається грандіозна заходи, на якому повинна панувати неповторна атмосфера, позитивні емоції і грати красива музика, то варто зупинити свій вибір на творчості саме цього музичного колективу. Музика квартету «Mira» подарує приємні хвилини відпочинку, безліч позитивних спогадів.

Струнний квартет Міра

Дівчата-учасниці колективу - справжні професіонали, які знають толк в хорошій і якісної музики. Їм чудово відомо, як надати будь-якого заходу романтичний, аристократичний і особливо вишуканий стиль. Квартет «Mira» готовий виконати для вас і ваших гостей струнную музику різних епох і підстилів, задати на святі потрібний настрій. Дівчата практикують індивідуальний підхід до кожного свята, завдяки чому всі замовники залишаються задоволені, замовивши їх виступ.

Квартет «Mira» - завсідник учасник різних музичних конкурсів, фестивалів, святкових концертів, різноманітних розважальних заходів, як українського, так і міжнародного масштабу. Почути неповторні музичні ритми у виконанні дівчат з квартету можна на новомодних презентаціях, банкетах, ділових зустрічах, світських раутах і навіть на популярному музичному каналі М1.

Сайт Співдружності Київських музикантів - ідеальне місце для вибору і замовлення музичного колективу «Mira». Тільки в нашому каталозі ви зможете вибрати підходящий музичний колектив для заходу будь-якого формату в межах свого бюджету, з урахуванням власних смакових уподобань.

Більшість виконавців, представлених у нас на сайті, готові зробити ваше свято феєричним, підібрати музичну програму відповідно до власних уподобань і побажань замовника.


Замовити виступ струнного квартету "Миру" в Києві.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти