Струнні квартети у Києві

Amadei
  • классика
AlterEgo
  • классика
Asturia
  • классика
  • электронная
Mira
  • классика
Festivo
  • классика
Nota Bene
  • классика
Golden Dream
  • классика
Опера
  • классика

Струнний квартет - музичний колектив, що складається з 4 виконавців, які як правило, грають на двох скрипках, альті та віолончелі. Даний жанр відноситься до академічної музики. Саме струнні квартети є найбільш популярними і затребуваними видами квартетів.

В репертуарі таких колективів не тільки класичні мелодії, а також сучасні хіти в цікавій обробці і креативному виконанні.

У чому переваги струнного квартету?

Невеликий колектив всього з чотирьох чоловік здатний зіграти практично будь-які композиції на класичних інструментах. Для їхнього виступу не потрібно додаткове музичне обладнання, підсилювачі звуку і т.і. Без всього цього звук не буде таким яскравим, гучним і мелодійним. Це дуже зручно з будь-якої точки зору. Сучасні струнні скрипальні квартети пропонують замовнику вже підібрану музичну програму або ж можливість скорегувати репертуар відповідно до тематики та формату свята.

На яких урочистих подіях може виступити струнний квартет?

Мабуть, виступ професійних музикантів стане справжньою прикрасою будь-якого івенту. Презентація, весілля, новорічний корпоратив, фуршет, карнавал, Новий рік, банкет або виставка у супроводі легкої музики пройдуть на вищому рівні.

Більшість колективів готові запропонувати широкий репертуар, який задовольнить смаки найвибагливіших меломанів. Улюблена поколіннями класика, джаз, блюз, танцювальні композиції від вальсу до танго, мелодії з кінофільмів - далеко не повний список того, чим професійні музиканти готові порадувати і здивувати публіку.

На сайті Співдружності Київських музикантів в розділі «струнні квартети в Києві» ви зможете вибрати і замовити відповідний колектив в межах наявного бюджету. Тут представлені кращі з кращих, справжні професіонали своєї справи - виконавці, творчість яких стане справжньою прикрасою заходу будь-якого формату.

Струнний квартет - ідеальний фоновий музичний супровід для ділових і розважальних заходів. Скрипка, альт і віолончель створять вишукану гармонію на вашому торжестві. Є можливість замовити музичне електрошоу (Струнний квартет Asturia).

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти