Струнний квартет Amadei (Амадей)

Струнный квартет AMADEI

Амадей - відносно молодий музичний колектив, що пропонує до уваги слухача професійну гру на улюблених музичних інструментах: скрипці, віолончелі та альті.

Всі музиканти, що входять до складу колективу, мають музичну освіту, є призерами та лауреатами великої кількості міжнародних конкурсів.

Незважаючи на відносно невеликий досвід роботи на музичному терені, всі учасники квартету можуть похвалитися відмінним знанням справи, яку вони роблять.

Під час виступів виконавці із задоволенням демонструють публіці свою творчу активність, креативність і вишуканий смак.

Струнний квартет Амадей - завсідник найвідоміших в країні концертних майданчиків, постійно гастролює за кордоном.

Музичний колектив пропонує увазі замовників:

  • Відповідальне ставлення до музичного оформлення кожного вечора;
  • послуги професійного живого музичного супроводу івентів будь-якого формату;
  • індивідуальний підхід до кожного замовника.

Амадей із задоволенням прикрасить будь-яке торжество, зробить корпоратив, весілля, день народження, презентацію по-справжньому яскравим і феєричним.

Струнний квартет Київ репертуар: танцювальні композиції, джазові хіти, поп-композиції, романтичні і класичні твори.

Сьогодні Амадей-Квартет - це музичний колектив, який пропонує вишуканий живий саунд, захоплюючу подорож у світ неповторних емоцій. Кожен учасник квартету - це талановитий оповідач своєї історії, який викладається на всі 100% під час кожного виступу.

Музиканти колективу грають і задають настрій. Все що залишається вам - слухати і насолоджуватися розкішною музикою, відпочивати не тільки душею, а й тілом.

Амадей-квартет - один з перших ансамблів, який почав практикувати серію «домашній концерт». Всі любителі музики, які хочуть організувати культурне життя своєї родини прямо не виходять з дому, можуть ближче ознайомитися з їх творчістю і замовити виступ на дому.

Співпраця зі струнним квартетом Амадей дозволить прикрасити будь-яку урочисту подію, створити на заході урочисту і особливо святкову атмосферу. Вас також може зацікавити скрипаль з Київа для урочистих заходів та свят. Ви і ваші гості зможете доторкнутися до прекрасного, відчути всю глибину вишуканою і небанальною музикою у виконанні класичних інструментів.


 

Заказать выступление струнного квартета Амадей в Киеве.

Отзывы - Струнний квартет Amadei (Амадей)


ОтменитьДобавить комментарий


Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти