Струнний квартет Гравітація

Струнний квартет Гравітація

Струнне тріо Гравітація у Києві в золотистому платті

Музиканти з тріо Гравітація

Струнне тріо скрипачок Гравітація на замовлення у Києві

Скрипкове тріо Гравітація у нових костюмах

Гурт "Гравітація" - поєднання музики, краси та грації!

Струнний квартет, тріо та дует.

У виконанні чарівних дівчат, які професійно виконують різноманітну популярну музику, ви можете почути чудові мелодії, що поєднують у собі елегантність, вишуканість та феєричність. У своїй творчості квартет поєднує різноманітні жанри та творчі напрямки, зібравши докупи всі фарби світу.

Струнний квартет Гравітація. Фото 1

Струнний квартет Гравітація. Фото в білих сукнях

Струнний квартет Гравітація. Фото у червоних сукнях

Струнний квартет Гравітація. Електрошоу

Виступ струнного квартету Гравітація на сцені

Струнне тріо Гравітація

Виступ струнного тріо Гравітація на сцені

Струнний дует Гравітація

Гурт «Гравітація», притягує до себе лише позитивні емоції, даруючи глядачеві чудовий настрій та яскраве незабутнє враження від концерту.

Квартет працює у двох напрямках: акустично, шоу-програма

Репертуар: авторські твори, опрацювання популярних естрадних творів, класика.

Також квартет може запропонувати широкий вибір костюмів, що підходять для будь-якої тематики заходу. Часткова наявність власної апаратури (надаємо технічний райдер)

Квартет створено у лютому 2006 року. Квартет має великий досвід роботи на заходах різного характеру: «Пісня року 2006», «Автомобіль року – 2007», ефіри на радіо, участь у проекті «Ключ від обману» (канал 1+1), зйомки у серіалах «Сила тяжіння» ( канал 1+1) та «Колишня» (Новий канал), «Чудо» ( каналі «Інтер»), виступ на виставках та презентаціях, участь у конкурсі «Україна має талант», на заходах для дітей, благодійних концертах, а також на велика кількість корпоративних вечорів різного масштабу.
Також, за час співпраці з однією з найбільших світових компаній з обробки металу «ISCAR», яка обрала струнний квартет «Гравітація», як особа своєї маркетингової програми, учасницям групи вдалося виступити на багатьох світових сценах: Туреччина (Анкара, Ізмір, Бурса, Стамбул) ), Південна Корея (Сеул), Росія (Москва), Польща (Познань, Варшава), Чехія (Брно), Словенія (Любляна), Хорватія (Загреб), Угорщина (Будапешт), Ізраїль (Тель-Авів, Хайфа, Нагарія, Маалот), Таїланд (Бангкок), Австралія (Мельбурн), Нова Зеландія (Окленд), Німеччина (Штуттгарт, Ганновер, Франкфурт), Сербія (Бєлград), Італія (Мілан, Болонья), Японія (Токіо), Китай (Далянь), Білорусь (Мінськ), Болгарія (Софія), Америка (Чикаго), Швеція, Індія, США (Сан-Франциско), Словенія (Любляна), Бразилія (Сан-Паоло).Замовлення виступу струнного квартету "Гравітація" у Києві.

Отзывы - Струнний квартет Гравітація


ОтменитьДобавить комментарий


Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти