Саксофоністи

Саксофоніст Ігор Чернов

Саксофоніст Ігор Чернов (Київ)

Саксофоніст Ігор Чернов на презентації Київ

Саксофоніст Ігор Чернов на презентації автомобіля Range Rover

Саксофоніст Ігор Чернов після выступі з музыкальною групою Roxette у Києві

Саксофоніст Ігор Чернов після виступу з Кварталом 95

Шикарний звук, приголомшливі імпровізації. Талановитий київський саксофоніст-віртуоз, який порадує вас своєю незабутньою музикою.

Талановитий і дуже цікавий артист. Гра саксофона в його виконанні - справжня казка! Легка і в той же час запальна музика припаде до душі самих примхливим меломанам на будь-якому торжестві. Різноманітний репертуар, а також готовність йти на зустріч замовнику. Ігор - справжній професіонал, з яким приємно мати справу. Виступ відмінно підійде для свят будь-якого масштабу і формату.


Саксофоніст Ігор Рудий

Замовлення виступу саксофоніста на день народження: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.

Саксофоніст Євген RoGun

Саксофоніст на яхті у Києві - романтичний вечір або весілля

Замовити виступу саксофоніста на свято в Києві: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.

Саксофоніст Олександр Фаркушак

Замовлення виступу саксофоніста на ювілей або корпоратив: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.


Хочете почути на своєму святі звук живого саксофона? Ярослав Бурсаків до ваших послуг. Добре відомий і популярний в музичних колах музикант віртуозно володіє інструментом і дарує виключно позитивні емоції будь-якій аудиторії. Саксофоніст працює в різних музичних напрямках, пропонуючи слухачеві легкий джаз, блюз, запальні танцювальні мелодії, а також завжди актуальну класику. В арсеналі музиканта сотні успішно проведених сімейних свят, концертів, корпоративів та інших івентів.

Саксофоністи

Саксофоністи - професійні музиканти, віртуозно володіють саксофоном. Саксофон - музичний інструмент, спроектований в 19 столітті бельгійським майстром Адольфом саксофон. У другій половині 19 століття саксофон активно використовувався і завжди присутній в складі духових оркестрів. Вкрай рідко - в симфонічних оркестрах. У деяких випадках саксофоністи виступають в якості акомпанементу або соло інструменту, а також під час супроводу виступів ансамблів.

Основний музичний напрямок, в якому працюють саксофоністи - джаз і родинні для джазу музичні напрямки, естрадна музика. Крім того, багато саксофоністи охоче розширюють свій репертуар і радують публіку вітчизняними та зарубіжними хітами. Гра саксофоністів заворожує. Повний і потужне звучання радує слух. Саксофон має сильний звук, який бездоганно зливається зі звуками інших музичних інструментів. Наприклад, мідними духовими і дерев'яними.

Саксофоністи сьогодні активно виступають на заходах будь-якого формату і масштабу. Артистів, що віртуозно володіють музичним інструментом, запрошують на корпоративні, виїзні весільні церемонії, фуршети, презентації, ювілеї та дні народження. Стильна і самобутня гра саксофона здатна подарувати масу позитивних емоцій і створити на святі особливо чарівну атмосферу.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти