Джазовий квартет Стандарт

джазовые исполнители группы Стандарт в Киеве

Елітна київська джазова група, в складі ансамблю чудові музиканти - лауреати міжнародних конкурсів. Група ідеальна для урочистих заходів та тематичних вечорів.

Популярний київський джазовий квартет Стандарт. Приголомшливі джазові композиції від професіоналів екстра класу. Приємна розслаблююча музика для вишуканої публіки.

Джаз бенд Standart Киев

Добре відомий в музичних колах столиці джазовий квартет, учасники якого готові порадувати своєю творчістю найвимогливішу публіку. Виступ групи стане відмінним варіантом музичного оформлення сімейного свята, корпоративу, концерту, більш грандіозного і масштабного івенту. Квартет Стандарт пропонує різноманітний репертуар, а також якісне виконання улюблених композицій. Натхненна і жива гра живих артистів додасть торжеству особливу значущість і дозволить створити потрібний настрій.

Выступление джазового ансамбля Стандарт в Киеве

Саксофонист Игорь Чернов и солистка-вокалистка джазового ансамбля

Ансамбль виконує цілий ряд джазової музики, від стандартів до сучасності. Група бере участь у київських і зарубіжних заходах і гастролях. У джаз-ансамблі представлені професійні музиканти з Києва. Jazz Band "Standart" виконує стандартний професійний джазовий репертуар, в якому ви можете почути композиції Гершвіна, Армстронга, Джопліна, Дезмонда, Ховарда, Портера, Стайна, Косма. Музичний гурт "Standart" - це професійні джазові виконавці з фантастичним репертуаром.Замовлення виступу музичної джазового гурту "Стандарт" в м.Київ за телефонами.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти