Музичний ансамбль Ретро коктейль

Ансамбль Ретро коктейль

Ансамбль Ретро коктейль на виступі у Києві

Якщо ви хочете почути саксофон, трубу, акордеон і контрабас в одному виконанні на своєму святі, замовте виступ групи Ретро-коктейль. Ці молоді, але дуже талановиті виконавці якісним звучанням ударних, духових та інших інструментів, подарують надзвичайно позитивні емоції і заряд позитиву.

Що таке Ретро-коктейль? Це неповторне поєднання різноманітних музичних напрямків і музичних стилів: від танго і вальсу, до ритмічного фокстроту і навіть запальних сучасних мелодій.
Під час своїх виступів група використовує професійні акустичні інструменти, які дають бездоганне звучання самі по собі. Під час музичних програм будь-яке додаткове обладнання для поліпшення якості звуку практично ніколи не використовується.
Який репертуар? Група Ретро-коктейль пропонує увазі слухачів композиції з відомих кінострічок, популярні хіти сучасності, латиноамериканські запальні композиції, легкий джаз і навіть улюблений багатьма шансон.

Ретро-коктейль - це квартет талановитих музикантів, що грають в живу. Музика в їх виконанні стане відмінним рішенням для музичного оформлення вечірки, корпоративу, виставки або презентації, весілля.

Дізнатися представників цього музичного колективу досить просто. В їхньому арсеналі не лише якісні мелодії в бездоганному виконанні професіоналів, а також стильний зовнішній вигляд: класичний чорний низ і білий верх з жилетами і обов'язковим атрибутом - метеликом.

При замовленні оригінальних музичних програм виконавці одягаються в більш строкаті і яскраві вбрання.
На сайті Співдружності Київських музикантів ви знайдете більш детальну інформацію про виконавців різних музичних стилів і жанрів, зможете підібрати для свого свята саме той музичний колектив, який влаштує за всіма параметрами: вартості, репертуару і т.п.

Замовити виступ ансамблю "Ретро коктейль" в Києві.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти