21-й сезон «Голосу» стартував в США з чудовими виконавцями

Вона заспівала пісню Аріани Гранде в "Голосі". Як відреагував тренер?

21-й сезон «Голосу» стартував в США. У першому випуску програми Джімані вийшов на сцену, виконавши пісню новоспеченого тренера Аріани Гранде.

Учаснику на ім'я Гіманов 23 роки, вона з Джорджії. Перед тренерами вона виконала пісню Аріани Гранде "POV" з її альбому "Positions".

Співачка, яка дебютувала в якості тренера в 21 сезоні, практично відразу повернула стілець. Інші присяжні Блейк Шелтон, Келлі Кларксон і Джон Легенд швидко брали з них приклад.


Дивовижні слова Аріани Гранде в «Голосі»

«Це твоя пісня, ти можеш її взяти», почала свою заяву Гранде. «Я забула, де я була і що відбувалося. Це було феноменально. Було так багато змін в мелодії, і я довіряла кожному з них і вірила, що у кожного є мета. Крім того, ви є посланником емоцій. "Для мене велика честь, що ви заспівали мою пісню. Я зроблю все, що в моїх силах, щоб привести вас в мою команду", сказала Гранде. Тренер була настільки рішуча, що відмовилася від слів інших тренерів, в тому числі Джона Легенда. Однак в остаточному підсумку спроби Келлі Кларксон виявилися найбільш ефективними, і саме її команда придбала учасника.

Сама тренер не повірила в те, що трапилося. «Ніхто, включаючи мене, не знав, що це станеться», уклала вона.

Виступ Джімані в «Голосі» дивилися на YouTube більше мільйона разів на день.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти