Кавер група Jazz Up

Кавер группа Jazz Up

Кавер группа Джаз Ап

Професійні музиканти, які мають солідний досвід роботи на сцені, а також на заходах різного формату і тривалий час працювали з відомими українськими зірками - все це кавер група Jazz Up.
Цей музичний колектив має 2 основних складу.

Перший - це море позитивних емоцій, запальних мелодій, відмінний настрій. Після виступу цих хлопців жоден слухач не залишиться байдужим до їх творчості. У їх виконанні можна почути кращі з кращих хітів, як вітчизняних, так і зарубіжних.
Другий - це улюблені публіці і добре відомі всім композиції в неповторному, оригінально-новому звучанні. Цей склад робить основний упор в своєму репертуарі на легку музику в стилі лаунж з легким джазовим відтінком.

У виконанні цих музичних гуру можна почути вдале поєднання електрогітари, саксофона і трепетного вокалу чарівних солісток. Навіть найвибагливіші меломани не залишаться байдужими до творчості кавер-групи Jazz Up.

Якщо ви плануєте зробити своє свято по-справжньому незабутнім і яскравим, подарувати собі і своїм гостям масу позитивних емоцій і гарних спогадів, замовте виступ саме цього музичного колективу. Талановиті виконавці зроблять все можливе, щоб ваше захід вдався на всі 100%.

Детальна і більш детальна інформація про творчість кавер-групи Jazz Up представлена ​​на сайті Співдружності Київських музикантів. Тут же ви знайдете повний список виконавців цього жанру, контактні телефони.

Замовити виступ кавер групи "Джаз Ап" в Києві.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти