Джаз бенд Yellow Shoes

У 2008 році був організований джаз-бенд під назвою Yellow Shoes. Незважаючи на нетривалу історію свого існування, музичний колектив уже встиг полюбитися українській публіці. Сьогодні колектив Yellow Shoes - учасник численних світських заходів, виконавець чуттєвих композицій, улюбленець цінителів якісного саунду. Творчість цього талановитого колективу подобається слухачам різних вікових груп, з різними уподобаннями в музиці.

Джазовий діксіленд Yellow Shoes на свято у Києві

Диксиленд джаз бенд (бенд) в Києві - ансамбль духових інструментів - джазова група

Джазовий диксиленд Елоу Шуз (Жовтий черевик) в Києві виступ в центрі столиці

Джазовий ансамбль Yellow Shoes в Києві на привітанні з 8 березня

Джаз бенд Yellow Shoes

Духовий оркестр ансамбль Yellow Shoes в Києві

Джаз бенд Yellow Shoes (Жовтий черевик) в Києві - виступ на святі в костюмах дідів морозів

Якщо говорити більш конкретно, то варто зауважити, що Yellow Shoes - це невеличкий оркестр, в складі якого можна почути такі музичні інструменти, як труба, ударні, тромбон. Завдяки інструментальному різноманітності міні-оркестр без проблем відіграє як композиції в класичному і модерновому оркестровому стилі на будь-який смак.

З моменту створення складу колективу неодноразово змінювався. Це, в свою чергу, призвело до творчого різноманітності: більшій кількості музичних напрямків, широкої творчій палітрі.

Сьогодні Yellow Shoes виступають в ретро-клубах, відомих на всю країну пабах, ресторанах, барах, кафе, на приватних корпоративах, днях народженнях, молодіжних тематичних вечірках, весільних та інших банкетах, презентаціях, інших заходах різного формату.

Якщо ви підшукуєте талановитий музичний колектив на свято, відвідайте сайті Співдружності Київських музикантів. Тут ви знайдете більш детальну інформацію про творчість цього музичного колективу, їх контакти, більш докладно дізнаєтеся про репертуар.
Замовте виступ колективу Yellow Shoes і зробіть будь-який захід яскравим, незабутнім і дуже позитивним.

Замовлення виступу джаз бенду Yellow Shoes в Києві.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти