Кавер група Chica Band

Кавер група Chica Band у Києві

Кавер група Chica Band Київ

Chica-band - це група веселих, відривних і позитивних хлопців, п'ятеро музикантів-виконавців, справжніх професіоналів найвищого класу! Різноплановий і актуальний пісенний репертуар групи припаде до смаку самому витонченому слухачеві. Запальний, драйвовий, харизматичне виступ і потужний вокал - створять веселий, підривну і танцювальний настрій протягом усього заходу!

У вас намічається корпоратив, весілля, ювілей або інша знаменна дата? Поспішайте заздалегідь замовити живих артистів на свято. Учасники музичного колективу будуть раді співпраці!

У репертуарі групи виключно позитивні хіти і шлягери в різних музичних стилях:

поп;
Класичний рок;
Латина;
Українські пісні;
Ретро-хіти;
Саундтреки і безліч всього іншого.

Учасники музичного колективу мають солідний досвід роботи на заходах різного формату. Музиканти і яскрава вокалістка грають виключно наживо. Ніяких фонограм і плейбеков.

Практично щотижня репертуар колективу поповнюється новими компаніями. Це означає, що кожен замовник зможе скласти свій плейлист і включити в нього найулюбленіші пісні.

Ви можете замовити відповідну музичну програму відповідно до тематики свята. Учасники групи із задоволенням врахують всі побажання замовника і зроблять все можливе, щоб перетворити будь-який івент в яскраве і запам'ятовується шоу!

 

Замовлення виступ групи "Чика бенд" в Києві.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти