Акордеоністи

Акордеоніст Іван Личак

Іван Личак яскравий музикант-акордеоніст, випускник музичної академії ім П.І.Чайковського (клас Черказової Є.І.) Має досвід виступів як в Україні, так і за кордоном (Франція, Німеччина). У програмі музика різних стилів та жанрів: джазові теми, латино, французькі та італійські хіти.

Акордеоніст Олег Микитюк

Аккордеонист Олег Микитюк Киев

Олег Микитюк - чудовий акордеоніст, в репертуарі якого є приголомшливі композиції П'єтро Фрозини - Варіації на тему італійської пісні "Карнавал у Венеції" (Pietro Frossini "Il Carnavale Di Venecia"), Н. А. Римський-Корсаков - Політ джмеля з опери "Казка про царя Салтана "і багато іншого.


ACCORDIONMAN - Баянист / Акордеоніст

Accordionman аккордеонист баянист в Киеве на заказ
Заказать выступление аккордеониста Accordeonman
Заказать аккордеониста Accordeonman в Киеве на праздник
Аккордеонист исполняет произведение Антонио Вивальди в Киеве

Віртуоз акордеоніст з більш ніж 10-річним досвідом виступів на сцені,
своїм драйвом зарядить, здивує та надихне всіх присутніх на святі.

У репертуарі: кавер-версії, французький музика, рок, популярні хіти і лаунж.
Акордеоніст Василь Гнатчук

Аккордеонист Василий Гнатчук Киев


Замовити виступ (097) 531 09 73.

 

Акордеоніст Ігор

Аккордеонист Игорь

Лауреат міжнародних конкурсів. В репертуарі популярні естрадні та джазові мелодіі.Ісполненіе акустичне і під мінусову фонограму.

Акордеоніст Іван Міхєєв

Иван Михеев

Иван Михеев аккордеонист Киев

Иван Михеев аккордеонист в Киеве

Іван Міхєєв відомий київський акордеоніст, який часто виступає на святах, концертах і вечірках! Вас чекає чудова цікава музична програма, оригінальні аранжування знаменитих мелодій, які нікого не залишать байдужими. Репертуар: французька, італійська музика, джаз, блюз, поп-пісні, лаунж, танцювальна та пабної музика.

Акордеоніст Андрій Стадник

Аккордеонист Андрей Стадник Киев

Аккордеонист Андрей Стадник в Киеве

Заказать выступление аккордеониста в Киеве

Аккордеонист Андрей Стадник на свадьбу, праздник, корпоратив, день рождения, юбилей

Заказ выступление аккордеониста в Киеве

Аккордеонист Киев

Пропонуємо вам виступ професійного акордеоніста Андрія Стадника на приватних святах (ювілеях, днях народження), ділових заходах, весіллях. У нього багатий досвід, в репертуарі є найрізноманітніші треки. Виконавець має найвищий рівень виконання, що зробить ваш захід незабутнім.

Андрій є відмінним музикантом, має професійну музичну освіту (Національна музична академія ім. П.І. Чайковського), виграв національні та міжнародні конкурси (Італія, Чехія, Литва, Естонія). Має більше 15 років сценічного досвіду!

Треки музиканта включають сучасні кавери, джаз, танго, французьку та італійську музику, латиноамериканську + гітара) і багато іншого. Грати з іншими музикантами на дуеті, тріо, квартет (гітара, скрипка, саксофон, барабан, вокал) Створіть хорошу атмосферу на вашому святі, подаруйте собі і оточуючим прекрасний настрій.


Замовити виступ акордеоніста у Києві.

 


Акордеоністи у Києві на вашому заході можуть виконати від відомих ретро хітів до сучасних кавер обробок сучасних модних треків. Запитуйте музикантів для вашого заходу і ви обов'язково отримаєте професійних виконавців до вашого свята.

Наші музиканти виступали як в Україні, так і в Європі, деякі з них навіть працювали на борту круїзних лайнерів, де проводилися найрізноманітніші заходи.

Наші акордеоністи виконують музику дуже різнобічних стилів: українські, етнічні, французькі, німецькі, польські стилі, спеціалізуються на італійській музиці. Також наші виконавці люблять грати джаз, блюз, фолк, кантрі та рок.

Наші інструменталісти грають в різних групах і оркестрах, виступають на багатьох міських і приватних заходах, а також виступають з багатьма відомими музикантами Києва - зі скрипалем, гітаристом, піаністом, вокалістом.

Отзывы - Акордеоністи


ОтменитьДобавить комментарий


Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти