Адель скасувала своє шоу за пару годин до початку

Адель відклала концерти, розмовляючи зі своїми шанувальниками в Instagram минулого тижня (запис дивіться на посилання instagram.com/p/CY-AYtZAgp-/). Зірка розплакалася і послалася на затримку доставки обладнання, яке було необхідним для організації шоу, а також на те, що половина її концертної команди хворіє на COVID-19. Концерти мали розпочатися 21 січня, буквально за кілька годин. Багато людей вирішили поїхати до Штатів лише заради концерту, звідси й нервове почуття Адель, що вона підвела своїх шанувальників. «Вибачте, але моє шоу ще не готове.

Ми спробували буквально все, що могли зібрати його вчасно, щоб зробити його досить хорошим для вас, але ми були повністю знищені затримками з доставкою і COVID-19. Половина моєї бригади не може працювати саме через коронавірус", зізналася вона в записі. «Мені шкода, що все в останню хвилину. , і мені соромно», каже сльозлива Адель. Однак він оголошує, що тур відбудеться, але в дату, яку він поки що не може назвати. "Я вибачаюсь перед усіма, хто приїхав на концерт. Вибачте. Я дуже перепрошую. Ми перенесемо всі дати концертів, ми робимо це зараз.

Я закінчу своє шоу і привезу його туди, де він має бути", заявила вона. У коментарях слова підтримки від шанувальників та інших музикантів, у т.ч. Пінк або Адам Ламберт. Знайшлися і ті, хто розкритикував ухвалене в останню хвилину рішення співачки Серед іншого, один із шанувальників обурився тим, що вона щойно приземлилася в Лас-Вегасі, а інший, що вона кілька тижнів працювала в неробочий час, щоб мати можливість дозволити собі брати участь у концерті.

Адель мала розпочати своє шоу в Лас-Вегасі концертом 21 січня. Її останній, 24-й виступ був запланований на 16 квітня. «Вихідні з Адель» мали відбуватися щоп'ятниці та суботи в Колізеї. Найдешевший квиток на шоу Адель коштує 950 доларів, а найдорожчий – 12 тисяч. . Адель просуває концертами альбом «30», випущений у листопаді 2021 року, який мав величезний успіх у всьому світі. Він став найбільш продаваним альбомом року в США.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти