Адель виступить із серією концертів у Лас Вегасі

Хоча вона щойно випустила новий альбом, на який чекали роками, вона не збирається у світове турне для його просування. Однак у шанувальників Адель буде можливість послухати її виступи наживо. Співачка оголосила, що наступного року зіграє серію концертів у улюбленому Колізеї Caesars Palace у Лас-Вегасі.

Два тижні минуло з моменту випуску Аделі останнього студійного альбому «30» і протягом цього часу альбом завоював майже всі можливі чарти, він дебютував під номером один на Billboard Global 200, а також у верхній частині діаграми в 30 країнах світу. Він також отримав звання самого продаваного альбому 2021 року у Великій Британії та США. Шанувальники співачки довго чекали на її нові композиції і не були розчаровані, альбом збирає практично виключно захоплені відгуки. Співачку багато разів питали про тур на підтримку "30", але поки що вона стверджувала, що ще не планує його. Тепер була розгадана таємниця, чому вона не хотіла говорити про це ширше.

Усі пояснили її новим записом у Твіттері. "Побачимося в Caesars in Vegasss", незабаром написала вона. Це означає, що Адель як і багато музичних зірок до неї підписала контракт на серію концертів, які пройдуть у знаменитому Колізеї Caesars Palace в Лас-Вегасі Раніше аналогічні цикли в тому самому місці давали, серед іншого, Елтон Джон Род Стюарт Шер Леді Гага Дженніфер Лопес і Селін Діон Як і її знамениті попередниці, Адель виступатиме там двічі кожні вихідні. Перший концерт відбудеться 21 січня, останній 16 квітня 2022 року.

Щодо того, що квитки на концерти Адель розкуповуються на пеньках, то ні в кого не викликає сумнівів. Про це може свідчити той факт, що передача спеціального концерту співачки на каналі CBS "Adele One Night Only" мала найбільшу відвідуваність з того часу, як станція транслювала інтерв'ю Опри Вінфрі з Меган Маркл та принцом Гаррі. Концертний зал у Вегасі вміщує лише 4100 осіб, що, безумовно, є великою перевагою для Адель, бо вона любить розмовляти з публікою, а натовп із кількох десятків тисяч людей перед сценою втомлює її. Адель народилася 5 травня 1988 року та у 2006 році закінчила художнє училище. Незабаром після цього її колега розмістила кілька своїх пісень на MySpace і це стало початком великої кар'єри. У 2008 році вона дебютувала з альбомом «19» і ставала все більш відомою тут, під час фестивалю Bonaroo 2008.

Це будуть перші концерти британської зірки після її світового турне у 2016 та 2017 роках, коли вона просувала свій попередній альбом «25». яка виступала у Вегасі 16 років поспіль і дала там 1141 концерт.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти