Aerosmith и Yungblud отдали дань Оззи Осборну на MTV VMA

У ніч на 8 вересня у США відбулася щорічна премія MTV Video Music Awards, де, окрім вручення нагород, глядачів чекало безліч яскравих музичних виступів. Серед них особливо виділився триб'ют покійному Оззі Осборну, виконаний Aerosmith та британським співаком Yungblud.

За інформацією Variety, цей виступ став одним із найбільш пам'ятних моментів церемонії. На сцені зустрілися артисти двох різних поколінь: фронтмен Aerosmith Стівен Тайлер та молодий виконавець Yungblud. Разом вони виконали культові хіти Осборна — Crazy Train, Changes та Mama, I'm Coming Home.

Початок шоу взяв на себе Yungblud: його потужний вокал та енергія запалили зал із першої композиції Crazy Train. Далі виконавець одягнув чорне шкіряне пальто, і атмосфера змінилася на ліричнішу, коли пролунала пісня Changes із репертуару Black Sabbath.

Прикінцеву частину виступу відзначив Стівен Тайлер, якому допомагав гітарист Aerosmith Джо Перрі. Разом з Yungblud вони виконали Mama, I'm Coming Home, створюючи справжню рок-атмосферу та вшануючи пам'ять Осборна.

Нагадаємо, що лідер Black Sabbath пішов із життя 22 липня у віці 76 років, лише за кілька тижнів після останнього концерту Back to the Beginning у Бірмінгемі, Великобританія. За словами сім'ї музиканта, в останні хвилини його життя поряд були близькі та улюблені люди. Прощальна церемонія відбулася в Англії.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти