Брайан Мей (Queen

До акції з пошуку власника інструменту підключився відомий гітарист Queen – Брайан Мей. Коли він повідомив про це в Instagram, на допомогу прийшов увесь Лондон.

Тиждень тому Мазз Мюррей, актриса та співачка, яка, серед іншого, вона зіграла роль Killer Queen у "We Will Rock You" - спектаклі за мотивами пісень Queen (послухайте!) - і Донну у мюзиклі "Mamma Mia!" - Оголосила в соціальних мережах, що знайшла гітару Alhambra на станції метро Edgware Road. З речей, які вона виявила у кишені сумки, вона зробила висновок, що інструмент належав дитині.

«Якась бідна дитина тепер отримує королівську турботу про її втрату». Давайте спробуємо відновити зв'язок гітари з її власником», - звернулася вона, просячи допомоги у Брайана Мея.

Мей опублікував особисте звернення у своєму Instagram. Тепер він оголосив: "МИ УСПІШНО відновлюємо втрачену гітару з її власником - молодим чоловіком на ім'я Емерсон - який одного разу всіх нас здивує!!".

Рок-зірка подякував тим, хто допоміг поширити його звернення. «У соціальних мереж є свої добрі сторони!» - він сказав.

Вона також подякувала ініціатору пошуків — головним чином Мею, якого назвала «могучим хрещеним батьком року».

У пошуках власника гітари брало участь багато людей у ​​Лондоні. Зрештою вони змогли знайти його через магазин, де був куплений саме цей інструмент.

«Якщо я знайду піаніно в понеділок, я не дзвонитиму Елтону!» - пожартував Маз Мюррей.

Актриса особисто подарувала інструмент хлопцеві. «Могутній хрещений батько року» супроводжував їх віртуально – у режимі відеоконференції.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти