Dixieland Stadtgarten (Диксиленд Штадтгартен) ансамбль духових інструментів

Класний київський діксіленд, в репертуарі якого веселі композиції, які піднімуть настрій абсолютно всім. Колектив відмінно підходить для презентації на вулиці, зустрічі гостей.

Цікавий і незвичайний музичний колектив - ансамбль духових інструментів Dixieland Stadtgarten. Добре відомий в Києві діксіленд, репертуар якого здивує і порадує найвибагливіших слухачів. Артисти радують публіку веселими і живими композиціями, які підходять для заходів різного формату.

Найчастіше колектив запрошують для музичного оформлення презентацій, виставок, зустрічей високопоставлених гостей, івентів, що проходять на вулиці.

Dixieland Stadtgarten - це якісна музика у виконанні професіоналів.

Детальна інформація про ансамбль і відео виступів артистів представлені на сайті Співдружності київських музикантів.
Замовити виступ діксіленду StadtGarten в Києві.

Діксіленд, іноді звуть гарячим джазом або традиційним джазом, це стиль джазу, заснований на музиці, яка розвивалася в Новому Орлеані на початку 20-го століття.

Одним з перших згадок терміна «Dixieland», що стосувався музики було в назві Original Dixieland Jass Band (який незабаром після цього змінив написання своєї назви на «Original Dixieland Jazz Band»). Їх записи 1917 року сприяли популяризації цього нового стилю музики.

Рух відродження традиційного джазу, який сформувався у відповідь на звуки оркестру епохи свінгу і сприймається як хаос нових звуків бібопа 1940-х років (які Луї Армстронг називає «китайською музикою»), привернуло до «діксіленду» популярність. Рух відродження включав в себе елементи стилю Чикаго, який розвивався протягом 1920-х років. Використовувався струнний бас замість туби і клавішних інструментів, на додаток до оригінального формату стилю Нового Орлеана. Це відображає той факт, що практично весь записаний репертуар музикантів Нового Орлеану відноситься до періоду, коли формат уже розвивався за межами традиційного формату Нового Орлеану. «Dixieland» в цьому сенсі може розглядатися як той, що позначає рух відродження джазу з кінця 1930-х до 1950-х років так само, як і будь-який конкретний піджанр джазу. Основними елементами, які були прийняті в якості стилю, були традиційні лінії фронту, що складаються з труб, тромбонів і кларнетів, а також імпровізація ансамблю в ритмі з двома ударами.Замовити виступ диксиленду StadtGarten в Києві.

Отзывы - Dixieland Stadtgarten (Диксиленд Штадтгартен) ансамбль духових інструментів


ОтменитьДобавить комментарий


Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти