Французьке тріо ансамбль

Французское трио ансамбль - аккордеон, скрипка, контрабас

Музыкальный ансамбль Французское трио Киев

Французьке тріо - це гармонійне поєднання скрипки, контрабасу та акордеона. Це три талановитих музиканта, готові перетворити будь-яке святкування в атмосферний і надзвичайно яскравий захід. Сьогодні ненав'язливе і таке приємне звучання французького тріо можна почути на корпоративах, презентаціях, весіллях, ділових зустрічах, конференціях, виставках, урочистих церемоніях одруження, інших івентах різної тематики.

Талановиті та професійні музиканти готові підібрати свій репертуар відповідно до тематики заходу, щоб максимально задовольнити запити замовника і порадувати його своїм небанальним і професійним виконанням улюблених композицій. Французьке тріо готове запропонувати слухачеві відомі французькі мелодії, композиції з репертуару Е. Піаф або М. Матьє. У програмі колективу класичні музичні твори, джазові композиції, треки з мюзиклів і багато іншого. Виступ французького тріо подарує неповторні відчуття і масу позитивних емоцій організаторам і винуватцям торжества, а також всім без винятку гостям. Ви зможете порадувати себе відчуттями Парижу навколо себе і особливою колоритною атмосферою Європи.

Популярне тріо (скрипка, акордеон, контрабас) в репертуарі якого відомі французькі мелодії, створюють неповторні відчуття Парижу навколо вас.
Замовити виступ музичного ансамблю "Французьке тріо" в Києві.

Отзывы - Французьке тріо ансамбль


ОтменитьДобавить комментарий


Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти