З нагоди 30-річчя випуску шведською групою Roxette альбому "Joyride" було випущено ювілейне перевидання, доповнене неопублікованими записами, демо-версіями та рідкісними записами. Нагадаємо, що оригінальна версія 1991 року (з хітами "Joyride", "Spending My Time", "The Big L." або "Fading Like a Flower (Every Time You Leave)") стала найбільшим комерційним успіхом дуету.

"Так багато пісень з цього альбому не пройшли перевірку часом", сказав Пер Гессле з Roxette. Після успіху альбому "Look Sharp!" (1988) та сингл "It Must Have Been Love" перевірте це! Просуваючи фільм «Красуня», гурт почали порівнювати зі своїми співвітчизниками з гурту ABBA «Я завжди думав, що ми повинні просувати пісні, в яких співає Марі», стверджував співаючий гітарист і головний композитор Пер Гессле, який керував гуртом разом із вокалісткою Марі Фредрікссон. завершення туру промоції "Look Sharp!" музиканти повернулися до рідної Швеції для роботи над новим матеріалом. Лейбл відчував, що група може стати ще успішнішою, чинячи на групу великий тиск. Ще до прем'єри на розкрутку було витрачено майже 2 мільйони доларів.

Не дивно, що пізніше Гессле згадав, що він хотів зробити альбом «кращих хітів», щоб кожна пісня стала синглом та потрапила до чартів.

«Ми завжди пишалися Joyride. Написати його було непросто та приємно», каже музикант.

Головний композитор подбав про те, щоб на третьому альбомі гурт був безумовно більш попсовим і яскравим.

«Так багато пісень із цього альбому витримали випробування часом. Великий трек «Fading Like a Flower Spending My Time Things Will Never Be The Same (Do You Get) Excited? "Perfect Day" Можна сказати і так, зазначає тепер Гессле.

З нагоди 30-річчя прем'єри щойно вийшло ювілейне перевидання, збагачене демо та неопублікованими записами. Нове видання вийшло на 4-х дисковому вінілі та 3-х дисковій компакт-версії. Реліз включає оригінальний матеріал, а також рідкісні записи, що раніше не видавалися, які докладніше описують цей період в історії Roxette і поп-музики. Все це доповнено багато ілюстрованим 32-сторінковим буклетом.

Серед 12 записів, що раніше не видавалися, була перша версія пісні "Hotblooded", яку спочатку планував відкрити "Joyride". Також включені демо-версії пісень, які Пер записав зі своїм колишнім гуртом Gyllene Tider Світову популярність гурту вдалося здобути з альбомом Heartland Café.

«Восени 1989 року я готував різні пісні для Roxette. «Run Run Run» та «Another Place, Another Time» з Heartland Café тривалий час були сильними кандидатами, тому ми записали більше демо «roxette я думав, що у неї великий потенціал згадує Пер Гессле.

Проте ці два треки так і не здобули повноцінної студійної версії.

«Хоча ми все ще були у турне, просуваючи 'Look Sharp!' і "It Must Have Been Love", я знайшов час, щоб написати нові пісні. Більшість із них були налаштовані на вокал Марі, і ми зупинилися на них, каже він.

Інші демо, знайдені в архівах 1990-х років, включають: «Світська розмова», «Церква твого серця», «Фізична чарівність», «Речі ніколи не будуть колишніми», «Я тебе пам'ятаю» і, насамперед, «Солодкий привіт» ». The Sad Goodbye, яка так і не увійшла до альбому. Хоча пісня не увійшла до альбому, її оцінили шанувальники та інші артисти, зокрема американська співачка Лора Браніган, яка записала її кавер.

Зрештою сингли включали "Joyride", "Fading Like a Flower (Every Time You Leave)", "The Big L.", "Spending My Time" і "Church of Your Heart". Пісня "Joyride" посіла перше місце у списку "Billboard" на вимогливому американському ринку, ставши четвертим та останнім номером 1 для групи в США.

Альбом мав великий комерційний успіх, підкоривши списки практично у всьому світі. У вересні 1991 року розпочалося світове турне "Join the Joyride! Tour". На 100 концертах шведам аплодували загалом понад 1,7 мільйона людей.

Нагадуємо, що кар'єру групи зупинили серйозні проблеми зі здоров'ям Марі Фредріксон у 2002 році у неї виявили пухлину головного мозку. Вона повернулася до активних гастролей з Roxette майже через десять років. У 2016 році її стан знову погіршився. З цієї причини турне відмінили, а лікарі рекомендували співачці припинити виступи на сцені.

Марі Фредрікссон померла 9 грудня 2019 після довгої боротьби з хворобою. Їй було 61 рік.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти