Група «ВВ» зробили хард-рок-версію найвідомішої колядки (UA

Приємна новина для шанувальників творчості групи «Воплі Водоплясова». В кінці грудня минулого року колектив представив публіці на загальний огляд черговий хіт - сингл під назвою «Добрий вечір».

Творці вже заявили про те, що нове музичне творіння - не що інше, як найбільш популярна колядка України в оригінальній обробці. Така собі хард-рок-версія обрядової різдвяної пісні, коханої не одним поколінням.

«Такого ще ніхто не робив. Глядач такого не бачив. Скрипка і його команда змогли перетворити топових колядку України в рок-гімн », - саме так сказано в описі нового треку.

Сам соліст співає сингл під час зимової «Країни мрій». Група вперше представила композиції слухачеві під час торішнього концерту в «Палаці спорту» в переддень Різдва.

«Саме в той час нас відвідала геніальна ідея. Її навіяла магія старовинної пісні. Нам прийшло в голову перетворити колядку в справжній потужний гімн », - розповідають самі учасники музичного колективу. В результаті сингл був реалізований в пісню, над якою попрацював весь колектив. Сьогодні цей хіт починає новий шлях у світле майбутнє. Це наш різдвяний подарунок під ялинку усім українцям і любителям нашої творчості до Різдва.

Перед новим роком кожна людина з головою поринув у свої турботи. Це був непростий рік для всіх нас. Незважаючи на це, ми віримо в світле майбутнє. Різдво - час чудес, яке дарує кожному можливість почати новий рік з чистого аркуша, з благими помислами та найкращими побажаннями. Нам пощастило жити в цікавий час, коли старовинні обряди отримують друге життя і повертаються, в тому числі на велику сцену. Яскрава зірка загляне і в ваш будинок. У новому році у кожної сім'ї все, безумовно, буде ще краще! », - йдеться у зверненні музичного колективу.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти