Ведучий Ілля Ноябрьов

Ведучий Ілля Ноябрьов

Ілля Ноябрьов - шоумен, актор, ведучий телепередач, концертів, заходів. Ілля Ноябрьов - ім'я, яке добре відоме не тільки в Україні, а й за її межами.

Популярний шоумен, ведучий, харизматичний і улюбленець публіки актор, друг Валерія Чигляєва і його колега «по цеху» .Кожен з нас прекрасно пам'ятає яскравого гумориста з телевізійної програми «Золотий гусак», а також учасники величезної кількості сучасних мюзиклів, показаних на українському телебаченні.

Актор знявся в декількох десятках кінострічок. Сьогодні його творча кар'єра триває: Ноябрьов грає в театрах, виступає на концертах, корпоративних заходах, врученнях різних премій загальнонаціонального масштабу.

Замовити виступ артиста на всі вищевказані та інші заходи ви можете на сайті Співдружності Київських Музикантів.

Ми пропонуємо послуги харизматичного шоумена на свята в столиці, області, інших регіонах страни.Чтоби замовити виступ віртуоза розмовного жанру, провідного VIP-рівня, вам достатньо зв'язатися з представником нашої компанії і вже незабаром популярний артист з'явиться на вашому концерті, дні народження, корпоративі або будь-якому іншому заході.

Компанія Orchestra-Music пишається співпрацею з І. Ноябрьовим, а також можливість представляти його творчість і послуги широкій аудиторії. Саме завдяки нам ви зможете побачити Ноябрьова в якості ведучого свого торжества, в повній мірі насолодитися його талантом і неповторною манерою спілкування з публікою.Замовити виступ провідного Іллі Ноябрьова в Києві.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти