Baker Street (Бейкер стріт) джазовий квінтет

Джазовая группа Baker Street  - кавер ансамбль

Джазовий квінтет Baker Street - це музичний колектив, оригінальну творчість якого добре відомо не тільки у Києві, а й в інших містах України. Талановиті виконавці грають улюблені мільйонами хіти у своїх, неповторних джазових обробках, на свій особливий манер.

Бейкер стріт готовий порадувати будь-яку публіку якісними мелодіями, ідеальним вокальним виконанням та розкішними імпровізаціями.

Меломани різного віку, з різними смаковими вподобаннями в музиці, по достоїнству оцінять професійний саунд і залишаться задоволені грою віртуозів своєї справи.

Сьогодні джаз стає все більше і більше популярним. Саме тому творчість джазового квінтету стане розкішною прикрасою будь-якого івенту. В результаті захід у супроводі живих артистів перетвориться у цікаве і захопливе шоу, яке запам'ятається надовго.

Музиканти з колективу Baker Street готові співпрацювати з будь-якими замовниками, виступати на заходах будь-якого формату: весіллях, корпоративах, презентаціях, ювілеях і т.п, радувати слухача своєю відмінною творчістю і професійними навичками. За плечима музикантів сотні успішно відіграних концертів і музичних програм, а також задоволених слухачів.

Джаз - це особлива музика, яка чіпляє до глибини душі, дарує масу позитивних емоцій. Якщо ви хочете почути на своєму святі саме легкі джазові мелодії, поспішіть замовити виступ Baker Street на сайті Співдружності Київських Музикантів. Виконавці якісно відіграють бажану музичну програму і залишать у вашій пам'яті виключно приємні спогади.

Джазовий квінтет Бейкер стріт - це світові хіти у джазовій обробці, які сподобаються будь-кому!

Оригінальна джазова обробка улюблених світових хітів, приголомшливий вокал і імпровізація.


Замовити виступ джазового квінтету "Baker Street" в Києві.

Отзывы - Baker Street (Бейкер стріт) джазовий квінтет


ОтменитьДобавить комментарий


Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти