Київський джазовий оркестр

Киевский джазовый оркестр

Київський джазовий оркестр - шикарний ансамбль, під керівництвом досвідченого диригента, в складі якого зібрані кращі музиканти Києва. Джаз бенд представлений професійними виконавцями - лауреатами Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. В репертуарі jazz оркестру найвідоміші джазові композиції та імпровізації київських джазменів. Brass секція ансамблю додає особливий драйв виступу.
Трохи про джаз:

Джаз - це жанр, що зародився в південних штатах США, спочатку в основному афроамериканский, близько 1900 року. Він був створений нерідко в поєднанні з іншими музичними стилями і жанрами. Тим часом, все частіше багато музичних форм вважають справжнім джазом, незважаючи на те, що вони слабо або майже не пов'язані з афроамериканским походженням.

За своїм визначенням джаз часто сприймають як американський аналог класичної європейської музики. Крім того, він відкрив нові можливості майже для всіх інших напрямків музики, від поп-музики до фольку.

Відмінна риса джазу

Джаз використовує переважно європейську звукову систему і використовує європейські мелодії і гармонічні музичні форми (наприклад, композицію пісень), а також європейські інструменти (духові інструменти, піаніно, гітара, контрабас, великі і маленькі барабани, тарілки). Однак цей європейський мікс використовується в джазі по-своєму. Центральне місце в ньому займає особливий ритм, пов'язаний з ритмом (свінг, паз), інтенсивна імпровізаційна і спонтанна взаємодія (включаючи відгук і відповідь) і формування тону, орієнтованого на вираз голосу. Ці елементи, особливо ритм, можна простежити до музичного сприйняття африканських музичних культур.

Джазова гармонія і джазові ритми

Навіть новітні напрямки джазу мають індивідуальні музичні та естетичні характеристики, які роблять їх впізнаваними. Ці функції включають в себе перш за все Blue Notes, імпровізацію, джазові ритми з поліритмічним характером, інструментальна обробка, стилістична індивідуальність окремих музикантів і традиція посилання до попередніх стилів історії джазу.

Джаз виник в процесі злиття елементів афроамериканської народної музики (Blues, Worksong, Negro Spiritual) і європейсько-американського маршу, танцю та популярної музики. Історія джазу це «насамперед історія індивідуальної і колективної стилістики, імпровізаційних стратегій, способів вираження і інтонації, коротше кажучи: історія інтерпретації».

Отзывы - Київський джазовий оркестр


ОтменитьДобавить комментарий


Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти