Ансамбль Kiev Tango Project (Київ Танго Проджект)

Kiev Tango Project - ансамбль Киев Танго Проджект на заказ
Заказать выступление ансамбль Киев Танго Проджект

Музыкальный коллектив Киев Танго Проект

Ми - квартет Kiev Tango Project - єдиний в Україні музичний колектив (створений в 2011 році), який виконує музику танго в різних його стилях - танго-вальс, танго-фокстрот, танго-джаз і т.д. У великому репертуарі Kiev Tango Project як танцювальне танго (з композиціями C.Gardel, O.Pugliese., M. Rodriquez, J. Darienzo, C. di Sarli, J.de Caro, M.Mores і ін.), Так і сольне, концертне (переважно це твори в стилі nuevo-танго великого Астора П'яццолли).

Родзинка Kiev Tango Project - це фірмове аргентинське (автентичне) звучання, що робить виступ колективу легко впізнаваним з перших же звуків! Елегантність, гармонія, задоволення - це стиль Kiev Tango Project. У складі Kiev Tango Project - професійні українські музиканти з великим досвідом роботи в камерних ансамблях, всі - лауреати міжнародних конкурсів. Крім концертних виступів, ми співпрацюємо з професійними танцюристами і викладачами танго з Києва і Львова, оркестр постійно грає на мілонгах в столичних танго-клубах і майстер-класах. Ми відкриті для пропозицій і творчих контактів. Наша мета - дивувати і дарувати радість шанувальникам прекрасного, щоб якомога більше людей, почувши музику танго в майстерному виконанні, відкрило для себе чарівний світ танго!

Танго nuevo

Класичне аргентинське танго

Танго для мілонг-танців: танго, танго-вальс, мілонга

Хіти у стилі танго (Джексон, Deep purple, Nirvana, Adel і інші)

Французька програма - музика парижських вулиць, мюзети. Склади можуть бути різними, як чотири музиканта, так і два (скрипка - акордеон)

Українська програмаЗамовити квартет Київ Танго Проджект на захід.

Отзывы - Ансамбль Kiev Tango Project (Київ Танго Проджект)


ОтменитьДобавить комментарий


Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти