Коханий - хіт Ігоря Поклада у виконанні Юлії Саніної

Тіна Кароль продовжує тішити своєю творчістю шанувальників. На цей раз зірка українського шоу-бізу заявила про дебютний проект на Ютубі. Йдеться про авторське шоу «Будинок звукозапису», першим гостем якого стала українська співачка та фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна.

На початку шоу співачка виявила креатив, виконавши хіт І. Поклада 1959 року під назвою «Коханий». Вона не просто переспіла композицію, а представила її в оригінальному джазовому аранжуванні. При цьому і Саніна, і Кароль заявили, що люблять джаз, тому вибрали саме такий стиль.

«Хотілося б висловити слова подяки Тіні. У цей складний час вона продовжує творити, поповнювати скарбничку українських пісень новими переспівами. Особисто моя думка – те, що Тіна робить сьогодні, має особливу цінність. Такий масштабний, цікавий та важливий проект вартий уваги та визнання публіки», - заявила Саніна.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти