Крістіна Агілера повертається. Буде новий альбом! Коли прем'єра?

Свій останній альбом талановита співачка випустила в 2018 році. Швидше за все, скоро ми почуємо прем'єрні пісні Крістіни Агілери. Зірка повинна була попрацювати над ними під час карантину.

Крістіна Агілера не втрачала часу дарма під час пандемії. Вона багато часу проводила в студії, завдяки чому записала безліч прем'єрних пісень. За новою інформацією, це пісні на іспанською мовою, і у зірки їх стільки, що він скоро почне випускати їх у вигляді EP. Кожен трекліст буде складатися з шести пісень.

Нова музика може з'явитися вже в цьому році. Це буде її перший альбом на іноземній мові з 2000 року "Mi Reflejo (My Reflection)". Крістіна Агілера повернулася з новою музикою.

Це ще не все, що анонсує співачка. У наступному році він хоче додатково випустити всі пісні, яких не було на EP. «Матеріалу було так багато, що ми будемо випускати його протягом наступного року, за шість пісень кожні кілька місяців», сказала Агілера ABC Audio. "Я дуже рада випустити цю музику по-іншому і взяти вас в це дивовижне подорож Це результат моєї роботи з любові до частини мене і частини моєї культури, яка є такою важливо для мене і що не завжди проявляється в моїй англійській музиці зазначив співак, пояснюючи своє рішення записати альбом на іспанською мовою.

Нещодавно Крістіна Агілера заспівала головну пісню свого нового мультфільму «Сімейка Адамс 2».

Дискографія Агілери закінчується альбомом «Liberation» 2018 року.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти