Kvitana (Квітана) тріо бандуристок

Популярне київське тріо чарівних бандуристок Квітана. Великий репертуар відомих українських пісень. Високий професіоналізм.

Хочете порадувати себе ввечері стародавньої неповторної української музики, в якій основне місце займає гра на бандурі? Або ж вам необхідний талановитий жіночий музколлектів, готовий виконати вітчизняні та зарубіжні сучасні композиції на креативному заході?

Квитана (Kvitana) трио бандуристок Киев

Київське тріо бандуристок Квітана пропонує вам свої послуги. Всі учасниці музичного колективу- справжні професіонали, з профільним музичною освітою, а також великим досвідом участі в різних концертних програмах.

Тріо Квітана пропонує слухачеві різноманітний музичний репертуар. Перераховувати композиції в їх виконанні можна до нескінченності довго. це:

Популярні українські твори;
Європейська і сучасна музика;
Авторські аранжування всесвітньо відомих хітів в стилі поп, рок, джаз.

Колектив пропонує унікальні виступи з бітбоксер. При цьому всі композиції відіграються на професійних бандурах під супровід барабанів.

Крім того, учасниці тріо Квітана виступають, як сольні виконавиці або ж дуетом.

Якщо вас зацікавило творчість талановитих панянок з самобутнього колективу, ви можете більш детально ознайомитися з їхніми виступами в мережі.

Якісне виконання і бездоганний звук порадують найвимогливіших меломанів.Замовити виступ ансамблю бандуристок "Квітана" в Києві.

Отзывы - Kvitana (Квітана) тріо бандуристок


ОтменитьДобавить комментарий


Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти