Metallica купила вуличному музикантові нову ударну установку

Музиканти Metallica допомогли іншому музикантові. Вуличний барабанщик відомий своїм винятковим виконанням!

Грип-музиканти Metallica підтримали відомого в інтернеті вуличного музиканта. Шериф Драмман - барабанщик, який зробив собі ім'я в мережі завдяки винятковій грі на барабанах на своїй вантажівці.

На жаль, якийсь час тому у барабанщика вкрали унікальну машину та обладнання. Поліція знайшла машину, але барабанів уже не було.

На допомогу прийшла Metallica та купила хлопцеві нові барабани. Про це група повідомила у соціальних мережах.

«Для нас велика честь допомогти нашому колезі-артистові. Продовжуйте грати у Sheriff Drumman!» – вони написали.

Музикант відповів своїм жертводавцям.

«Дякуємо, хлопці. Дякую, що знайшли час та гроші, щоб допомогти мені робити те, що я люблю найбільше», - написав Драмман.

Минулого року гурт випустив унікальну збірку каверів на пісні з легендарного «Чорного альбому».

The Metallica Blacklist - це набагато більше, ніж триб'ют-альбом. Це свято неослабного впливу альбому "Metallica" на наступне покоління артистів. Це також один із найамбітніших проектів, підготовлених командою команди.

У Blacklist було запрошено понад 50 артистів, які представляють напрочуд різноманітні жанри, покоління, культури, континенти та багато іншого. Кожен із них представив своє власне та неповторне бачення улюбленої пісні з чорного альбому. The Metallica Blacklist - це нагадування про те, чому альбом зробив Metallica популярними, і новий погляд на універсальні і непідвладні часу композиції.

До збірки увійшли виконавці, що виконують кантрі, електроніку, хіп-хоп, панк, інді, рок, метал, поп... Кожен із артистів не лише надав свою творчість, а й вибрав благодійну організацію, на рахунок якої буде зараховано частину виторгу від продажу "Чорного списку" - порівну ділиться з фондом Metallica All Within My Hands.

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти