Піаністи у Києві

Андрій Соловйов | Миколай Акрітов | Олександр Венцковський | Влад Барна | Валерій Мошев | Анастасія Кравчук | Євген Колечко | Валерій Мирний


Піаніст Андрій Соловйов

Піаніст Андрій Соловйов. Фото 1.

Піаніст Андрій Соловйов. Фото 2.

Український музикант і композитор, завсідник популярних телевізійних шоу-програм, артист, автор музики з вітчизняним анімаційним кінострічок і муз керівник театральних вистав. За плечима артиста сотні успішно відіграних концертів на всіляких київських майданчиках, а також концертних майданчиках за межами України. Будучи музикантів м аранжувальником в одній особі, Андрій Соловйов успішно гастролює і співпрацює з зірками українського шоу-бізнесу. Музикант добре відомий і популярний в музичних колах. Артиста по праву називають гордістю і майбутнім вітчизняної інструментальної музики.
У репертуарі Андрія поп-музика, джаз, фламенко, латиноамериканські композиції. Для кожного виступу піаніст готує оригінальну музичну програму, в яку входять як авторські мелодії, так і чудові аранжування відомих хітів. Крім сольної концертної діяльності, музикант бере участь у всеукраїнських та зарубіжних фестивалях, співпрацює з телевізійними і радіо-проектами. Андрій з легкістю перетворюється з стильного музиканта-класика в справжнього віртуоза джазової музики. Його харизма і професіоналізм не залишають байдужими жодного любителя інструментальної музики.

Замовлення виступу Андрія Соловйова: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.

Піаніст Миколай Акрітов

Піаніст Микола Акрітов. Фото 1

піаніст Микола Акрітов виступ на відкритому майданчику в ресторані

Замовити виступ піаніста Миколи Акрітова в Києві

Джазовий піаніст Микола Акрітов Київ в джаз клубі

Микола Акріта - чудовий артист, справжній віртуоз, майстер гри на фортепіано, добре відомий в музичних колах столиці. Микола Акріта - людина, творчість якого не залишає байдужим свого слухача. Його виконання переносить в світ грації та гармонії, дарує неповторні емоції і море позитиву.

Артист успішно співпрацює з зірками українського шоу-бізу, радує публіку концертами і виступами на заходах будь-якого формату. Його виступи успішно проходять як в Україні, так і за межами країни.

В репертуарі музиканта популярні хіти, джаз, латина, авторські композиції. Професійний і різноплановий музикант виступає на весіллях, ювілеях, презентаціях, корпоративах, прикладаючи масу зусиль, щоб радувати своєю творчістю слухачів з різними музичними вподобаннями.

Піаніст Микола Акрітов. Фото 2

Замовлення виступу Миколи Акрітова: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.

Піаніст Олександр Венцковський

Справжній професіонал, віртуоз гри на фортепіано, творчість якого на святі здатне замінити цілий оркестр. Артист демонструє вищий пілотаж, пропонуючи публіці класику, джаз, поп-хіти. Андрій Венцковский радує любителів якісного саунду оригінальним виконанням добре відомих композицій і авторських мелодій. Виконавець не просто стандартно відіграє музичну програму на весіллі, концерті, корпоративі, дні народження, а попередньо прораховує кожен удар по клавішах.
Олександр Венцковский - музикант, який ні на хвилину не зупиняється на досягнутому. Артист знаходиться в постійному пошуку. Музикант постійно шукає нові техніки виконання, які змогли б здивувати і порадувати вимогливого слухача. У виконанні Олександра можна почути як легкі, так і більш важкі мелодії на будь-який смак. Олександр погоджує деталі виступу з замовником і з задоволенням виконує побажання клієнтів. Виступ виконавця стане справжньою родзинкою будь-якого вечора.

Джазовий піаніст Валерій Мирний

Джазовий піаніст Валерій Мирний Київ - джазовий вокаліст

Прекрасний джазовий піаніст для вашого заходу в Києві і містах України. Професійний музикант з 40-річним стажем роботи. Граю музику будь-якого формату. Перевагу віддаю джазу .12 років пропрацював з американськими круїзними компаніями. Об'їздив весь світ. Свого часу в Києві працював в найпрестижніших ресторанах. Також працював в 5-ти зіркових готелях за кордоном. Маю величезний репертуар.

Замовлення виступу: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.

Піаніст Євген Колечко

Піаніст Євген Колечко за роялем Київ

Піаніст Євген Колечко Київ

Євген Колечко - працював піаністом в Кенморі, Альберта (Канада), виступав на концертах в Києві і працював в популярних готелях за кордоном.

Я підготував дві різні програми. Одна з класичної музики - легка для розуміння, проста і доступна широкому колу слухачів. Всього - близько дев'яноста композицій. Ми говоримо про дев'яти годинах музики.

Друга програма називається «Випробувана часом сотня композицій». Вона складається з дуже знайомих і широко транслюються популярних треків. Це відомі саундтреки, популярні хіти різних виконавців і груп, а також народні та відомі рок-мелодії. Загальний час відтворення цієї програми становить близько шести годин.

 

Піаніст Влад Барна

Влад Барна піаніст в Києві

Барна Владислав - талановитий композитор виконавець актор в репертуарі пісні таких бардів як Окуджава, Висоцький, Візбор. Музикант виступає на різних фестивалях як композитор і диригент, є керівником музичних колективів різних жанрів. Музика композитора користується великою популярністю серед людей різних професій. Артист виступає як провідний на численних престижних муз майданчиках.

Заказ виступу: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.

Піаністка Анастасія Кравчук

Піаністка Анастасія Кравчук Київ

Піаністка Анастасія Кравчук

1) Фортепіанна музика (естрадні композиції, композиції з фільмів і академічна програма). В академічну програму входять твори Метнера, Шопена, Шумана, Майкапара, Дювернуа.
2) Лаунж програма з вокалом. Тут популярні і сучасні пісні в обробці для фортепіано і вокалу. В репертуарі пісні від The ​​Beatles до Dua Lipa.
3) з 2017 року авторські пісні в ротації українських радіостанцій Radio Relax, Lounge FM, в передачах Radio More FM.
4) Фортепіанна імпровізація (супровід вистав, читань, заходів; урочистих церемоній). Фортепіанна імпровізація - це особлива атмосфера, коли настрій створюється в теперішньому часі. Музика народжується з навколишнього світу прямо під пальцями піаніста. Він чуйно реагує на кожне почуте слово (читців, акторів, ведучих) і миттєво передає їх в музичних образах.

Піаніст Валерій Мошев

Я піаніст, освіта повна вища (НМАУ ім Чайковського), досвід роботи на заходах (весілля, відкриття закладів, дні народження і т.д.). Репертуар - популярна класика, джаз стандарти, поп / рок хіти, саундтреки. 

Піаніст Іван Алєксєєв

Фортепіанна музика, що виконується справжнім майстром, це насолода гармонією звуків, які музикант витягує з цього воістину чарівного інструменту. Володіння віртуозною технікою, підкріпленої почуттями, переживаннями, душевними поривами, дарує можливість публіці насолоджуватися захоплюючим, проникливим виконанням добре відомих класичних творів, творами сучасних авторів, джазом, популярною музикою. Виступ Івана Алексєєва підкреслить урочистість, створить неповторну атмосферу, додасть шарм і особливий статус будь-якого заходу! У разі відсутності інструменту на майданчику, можлива оренда рояля, піаніно або цифрового фортепіано.

Піаніст Michael George

Один з популярних і затребуваних музикантів в Києві - Michael George. Харизматичний артист з аристократичним зовнішністю - це справжній віртуоз гри на фортепіано, який знає толк в якісній інструментальної музики. Michael George має досвід виступів не тільки в Україні, а й за кордоном. Артистові під силу організація якісної музичної програми на святі будь-якого формату. На весіллі, корпоративному заході, вечірці або ювілеї творчість піаніста захоплює і заворожує.

Сьогодні концерти Michael George успішно проходять в розважальних закладах столиці та інших містах України. Michael George - гордість української інструментальної музики. Артист успішно співпрацює з іншими музикантами, музичними колективами, телевізійними і радіо-проектами. Шукайте музиканта, який зможе з легкістю перевтілитися з класика в сучасного виконавця вітчизняних і зарубіжних хітів? Michael George - кращий вибір!

Піаніст Дмитро Мірошкін

Піаніст і композитор, учасник кавер-групи Retro-band Holliday. Як музикант і автор музики Дмитро Мірошкін співпрацює з різними телевізійними проектами і популярними зірками вітчизняного шоу-бізнесу. Концерти артиста з великим успіхом проходять на великих і невеликих концертних майданчиках столиці. Музикант радує творчістю публіку на корпоративах, презентаціях, весіллях, ювілеях. Професіоналізм і харизма артиста не залишать байдужим жодного любителями інструментальної музики.
В репертуарі Дмитра Мирошкина класична музика, завжди популярний і актуальний джаз, лаундж музика, поп-хіти в оригінальних аранжуваннях. Артист з легкість перевтілюється з піаніста-класика в стильного і зажигающего виконавця популярних вітчизняних і зарубіжних хітів. На святі, де виступає Дмитро Мірошкін, завжди панує особлива атмосфера - атмосфері грації, гармонії і шику. Музика, за словами Дмитра - це внутрішній світ людини. Музику у виконанні артиста можна слухати без слів, в чистому вигляді, сприймаючи її по-своєму.

Піаніст Ярослав

Ярослав

"Relax-piano" лаунж, поп, джаз. Чудовий піаніст з великим досвідом виступів на різноманітних концертних майданчиках, музичного супроводу презентацій, виїзних церемоній, закритих вечірок, весіль, корпоративів. Виконує популярну музику в стилях: Jazz & Lounge, Pop, Ballad, Classic, а також зігрівають душу хіти зарубіжної та вітчизняної естради. Приємна фонова музика створить атмосферу справжнього свята.

Замовити виступ музиканта піаніста в Києві на Новий рік або новорічний корпоратив 2021.

Піаністи

Піаністи - професійні музиканти, які володіють навичками гри на фортепіано. Професійні піаністи в більшості випадків мають профільну музичну освіту. Можуть давати сольні концерти, виступати в складі музичних колективів - ансамблів, оркестру, в ролі акомпаніаторів іншим музикантам і артистів. Лише одиниці піаністів стають концентрує. Більшість музикантів задіяні не в сольній кар'єрі, а в інших напрямках - зайняті записом музики в сучасних музичних студіях, працюють викладачами музики, виступають в холах і ресторанах готелів.

Рівень професіоналізму артиста визначається різними факторами. Основні з них:

  • технічні навички і вміння;
  • можливість грати цікаві інтерпретації відомих музичних творів;
  • виразності гри на інструменті;
  • наявності власного стилю гри на інструменті.

Багато піаністи не тільки радують публіку своєю творчістю, а також самостійно пишуть музику - є авторами музичних композицій.

Сучасні піаністи мають широкий репертуар і радують публіку не тільки класику. Багато музикантів віддають перевагу музиці певних композиторів або деяких епох. У музичних колах прийнято ділити піаністів на два основних види:

  • класики - працюють переважно в класичному жанрі і рідко відступають від даного напрямку;
  • джазові піаністи - грають джаз, поп, рок і блюз.

Професійні піаністи починають навчання майстерності гри на фортепіано надзвичайно рано, приблизно в 3-4 роки. Завдяки ранньому початку навчання у піаніста розвивається так звана «широка долоня» - кисті рук стають більш рухливими і розвиненими з хорошою розтяжкою пальців. Саме завдяки цій властивості візуально здається, що руки у піаніста завжди більше, ніж у звичайної людини, який не володіє здібностями гри на музичному інструменті.

Піаніст на замовлення на сайті Співдружності Київських Музикантів

Піаністи в Києві на порталі Orchestra Music представлені не повністю, для вашого заходу ми підберемо піаністів, які можуть виконати класику, джаз, блюз, хіти 90-х, найпопулярніші і відомі мелодії минулого і нашого століття. До ваших послуг талановиті музиканти, які грають все. Під формат вашого заходу ми обов'язково знайдемо класного піаніста або клавішника. Телефонуйте.

Кращі джазові піаністи Києва на День Народження, весілля, корпоратив

Джазові піаністи - це справжні професіонали, які за допомогою фортепіано можуть замінити цілий оркестр. Артисти цього жанру демонструють вищий пілотаж, радуючи слухача якісним улюбленим саундом.

Гра джазу на інструменті вимагає не просто ідеального слуху, а також віртуозною пластичності. Виконавець повинен не просто відігравати свою музичну програму, а думати наперед, прораховувати кожен свій рух.

Сучасні джазові піаністи постійно знаходяться в пошуку. Вони не перестають шукати нові техніки виконання, які б дивували і радували публіку ще більше. В результаті на заходах будь-якого формату можна почути, як легкий, практично прозорий джаз, так і більш важкі звуки, джазові ритми.

На сайті Співдружності Київських музикантів ви знайдете кращих джазових піаністів Києва в одному місці. Виступ живого артиста стане справжньою родзинкою вечора, а неповторні джазові мелодії - розкішним тлом для свята будь-якого стилю і формату.

Сьогодні джаз знову в моді. Він подобається слухачеві будь-якого віку. Замовивши виступ джазового піаніста на весілля, корпоратив, презентацію або виставку, ви порадуєте гостей і додасте торжества особливої ​​значущості.

Отзывы - Піаністи у Києві


ОтменитьДобавить комментарий


Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти