Саксофоністи у Києві

Ігор Чернов | Ігор Рудий | Аксінія | IVA | Андрій Вендичанський | Вадим Дроздовський | Іван Бондарев | Михайло Витковський | Вікторія Saxy | Таня Фосса | Ярослав Бурсаков | Ганна Кипяткова | Aneytis| Osanna Sax | Eugene RoGun| Антон Бендріков (Tony sax)| Тарас Богоніс | Олександр Фаркушак | Богдан Подганюк


 

Кращі саксофоністи України для заходів

Саксофоніст Ігор Чернов

Саксофоніст Ігор Чернов презентація в Києві

Прекрасний саксофоніст-віртуоз, який майстерно і талановито виконує знамениті хіти та імпровізації. Гарний звук, відомі мелодії, якісні аранжування і прекрасний настрій, який подаруємо вам виконавець своєю музикою.

Замовлення виступу саксофоніста Ігоря Чернова: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.

Саксофоніст Ігор Рудий

Саксофоніст Ігор Рудий є заслуженим артистом України, володіє титулом "Золотий саксофон України", є композитором, солістом Радіобенда Александа Фокіна. Виконує сучасні композиції в стилі поп, джаз, фольк, рок, фанк, фьюжн. Ігор Рудий виступав і співпрацював з популярними зірками естради та музичними групами, такими як Валерій Меладзе, Андрій Данилко, Віктор Павлик, Діма Клімашенко, Євгенія Власова, ансамбль ВІА ГРА, Софія Ротару, Таїсія Повалій, Наталя Могилевська, з групою Man Sound, c оперним співаком Володимиром Гришком, Ассією Ахат, Катею Буженской, Тарасом Петрененко і багатьма іншими.
З 2000 до 2005 роки випустив такі альбоми як "Друзі назавжди", "Близько до тебе", "Re Play", "Мости кохання".

Саксофоніст Ігор Рудий Київ виступ на концерті

Замовити виступ саксофоніста Ігоря Рудого в Києві на весілля, свято, корпоратив

Замовлення виступу саксофоніста Ігоря Рудого: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.


Саксофоніст Eugene RoGun

Саксофоніст Євген Афанасенко (Eugene Rogun) Київ

Замовити виступ саксофоніста в Києві - Eugene RuGun (Євген Афанасенко)

Шикарний саксофоніст Євген Афанасенко з сучасним репертуаром для приватних заходів.

Звмовлення виступу: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.


Джазовий саксофоніст Олександр Фаркушак

Приголомшливий джазовий саксофоніст-віртуоз, який має величезний досвід виступів на популярних фестивалях і концертних світових майданчиках. Олександр - шикарний інструменталіст, виступ якого заворожує всіх, навіть тих, хто дуже далекий від музики. Послухайте неймовірну імпровізацію від майстра на вашому урочистому заході. Ви будете вражені.

Замовлення артиста: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.


Саксофоніст Тарас Богоніс

Саксофоніст Тарас Богоніс Київ

Класний саксофоніст-віртуоз для виступів на весіллях, святах, приватних вечірках.

Замовлення виступу: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.


Саксофоністка Aneytis

Саксофоністка Aneytis Київ

Замовлення виступу: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.


Саксофоністка Osanna sax

Саксофоністка Osanna Sax. Фото 1

Саксофоністка Osanna Sax Київ

Саксофоністка Оксана виступ на приватному заході

Саксофоністка Osanna Sax виступ на дні народженні в Києві

Саксофонистка Osanna Sax з шоу балетом

Osanna sax - це запорука того, що Ваше свято буде озвучений якісно, стильно і яскраво! Екс-учасниця жіночого джаз-бенду "Freedom-jazz", Учасниця зйомок проектів провідних телеканалів країни: "Фабрика Зірок" (2,3,4), "Вечірній Київ" та багатьох інших. Гастролювала більш ніж в 10 країнах: Франція, Німеччина, Іспанія, Польща, Шрі-Ланка, Росія, Білорусь, Молдова і багато інших.


Замовлення виступу: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.


Саксофоністка Аксінія

Аксінія отримала музичну освіту в Київському інституті музики ім. Р.М. Глієра (2005-2009рр.) І київському національному університеті культури і мистецтв (2009-2013г.).

Брала участь в проектах провідних телеканалів країни:
"Фабрика Зірок" (2,3,4), "Голос Країни", "Інтуїція", "Шоу номер Один", "Вечірній Київ", "Що? Де? Коли?", "Ранкові Курасані" і багатьох інших .. .

2008-2013гг. - соло-саксофон (тенор) в групі "Фрідом-джаз" (проект Олени Коляденко, муз. Керівник - Антон Бурик), в складі колективу виступала на сцені з безліччю українських і зарубіжних зірок (Lionel Richie, Seal, Alicia Keys, Валерій Меладзе , Ані Лорак, Олександр Пономарьов, Діма Коляденко, Сергій Лазарєв, Влад Топалов і ін.)

У 2009р. створила свій гьолз-бенд "Girls Only!" ( "У джазі тільки дівчата"). До цього дня є його керівником.
У 2011р. гастролювала по Нідерландам в складі оркестру "Київ", під керівництвом Григорія Постоя.
У 2013р. виступала з колективом Олексія Великого.

У 2013р. - співпрацювала з колективом Наталії Валевської.

З 2014 р. по 2017р. - саксофонистка в колективі Гарика Кричевського.

Замовлення виступу: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.


Саксофоністка Iva

Iva sax - є однією з найпопулярніших саксофоністок України.

Учасниця відомих телевізійних шоу-програм: «Київське ранок» Центральний канал;

Шоу # 1, "Вечірній Київ; Тві-Ранкові Кюрасао; Тоніс-Ранкове еспресо;" Будь в курсі "М1» Guten Morgen "1-й національний -фольк music та ін.

Саксофоністка IVA

Професійний досвід:

Закінчила інститут музики ім.Р.М. Глієра по класу саксофон (магістр)
Лауреат міжнародних конкурсів
артист національного духового оркестру України
Екс-учасниця відомого жіночого джазового бенду Freedom Jazz
Учасниця багатьох шоу проектів в країнах Європи і Азії
Виступала в таких країнах як Франція, Польща, Німеччина, Кіпр, Туреччина, Китай.

В репертуарі відомі музичні хіти:

Лаунж і танцювальні.
знання імпровізацією
Працює в стилях: Pop music; Jazz funk; Smooth Jaz; Deep house; House.
Програма лаунж, фонова для зустрічі гостей, конференцій, танцювальна, клубна для танцювального блоку заходи або невеликий шоу програми.
В репертуарі відомі музичні хіти і кавер версії у виконанні саксофона.
Джазові стандарти.
Хіти 70-х, 80-х, 90-х.
Сучасні відомі композиції для саксофона і вокальні пісні в інструментальній обробці.
Граю імпровізацію з діджеєм.
Складаючи плейлист орієнтуюся на вікову категорію клієнтів, атмосферу і тематику заходу.
Так само плейлист і костюми можемо обговорити з клієнтом.

 

Iva Sax-це поєднання образів, артистичності та професійної гри.

Замовлення виступу: (097) 531-09-73, (066) 088-56-12.


Саксофоніст Андрій Вендичанський

Саксофоніст Андрій Вендичанський

 


Саксофоніст Богдан Подганюк

Саксофоніст Богдан Подганюк

Саксофон на заходи та урочистості в Києві

Талановитий молодий саксофоніст для вашого заходу. Весільні свята, ювілеї та дні народження, корпоративні вечірки, банкети і фуршети, персональні поздоровлення. Студент Національної Музичної Академії України ім. П.І. Чайковського. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Досвід роботи: більше 200 заходів. Невисока вартість послуг.Саксофоністка Ганна Кипяткова

Саксофонистка, закінчила музичне училище ім. Глієра. В репертуарі Анни лаунж, танцювальні мелодії, джазові композиції. На виступах використовуються плейбек, можливі варіанти виступів з музичним гуртом, ансамблями і гітаристом.Саксофоніст Антон Бендріков (Tony sax)

Саксофоніст Антон Бендриков

Саксофоніст-віртуоз, який має 12-річний досвід виступів на корпоративах, весіллях, святах в Україні, переможець зарубіжних музичних фестивалів і великих конкурсів. Антон грає в таких музичних стилях, як джаз, блюз, боса-нова, фанк, поп, диско і кавер-версії відомих і популярних хітів.
Вас також можуть зацікавіти виступ саксофоніста в дуеті з вокалісткою, гітаристом, піаністом, діджеєм, акордеоністом, скрипалем або з музичної кавер групою.Саксофоніст Вадим Дроздовський

Талановитий саксофоніст з Києва, в репертуарі якого великий репертуар джазових та естрадних мелодій.Саксофоніст Дмитро Таган

Один з кращих джазових саксофоністів. Дмитро працював кілька років у Монголії, де ставав лауреатом конкурсу "Blue Mongolia". Дмитро Таган неодноразово був призером міжнародних джазових фестивалів.

 


Саксофоніст Іван Бондарев

Класний саксофоніст, працює в напрямках lounge / disco house, pop. Працює як сам так і з групою Unity (київ), довгий час працював з JAMALA, GREEN GRAY, Танок На Майдані Конґо, АНГЕЛІНОЇ Завальська, THE MANEKEN, брав участь у телепроекті ТЕЛЕЗІРКА-СУПЕРЗІРКА, ХFAKTOR, У ВСІХ ПРОЕКТАХ DJ PASHA TRU LALA, діви , TRIBUT NIRVANA, TRIBUTE QWEEN, BEATLES.


Саксофоніст Михайло Витковський


Саксофоністка Вікторія Saxy

Досвід роботи більше 10 років. Виступала як в Києві на різних заходах так і в інших країнах таких як Японія, Чехія, Німеччина, Бельгія, Корея, Індія, Таїланд. Знімалася в телевізійних програмах "Гутен Морген" і "Україна мае талант". Лауреат багатьох музичних міжнародних фестивалів, спеціальний гість фестивалю "джаз над морем 2011", а так само фестивалів по степ танцю таких як "Золота Набійка 2010". У Москві - 2 місце і Кубок Праги по степ танцю 2011 - 1 місце. У 2011 році отримала звання "Заслужена артистка естрадного мистецтва України". В репертуарі музика різних стилів і костюми на вибір. Також для тематичних вечірок в стилях "Гангстери", "Латино", "Східна ніч", "Стиляги", "Гламурна вечірка", "Ірландська", "у французькому стилі", "в індійському стилі" і ін. На новий рік є костюм снігуроньки і новорічний репертуар.


Саксофоніст Роман


Саксофоністка Таня Фосса


Саксофоніст Ярослав БурсаковСаксофоністи на весілля у Києві

Шукайте якісний музичний супровід для урочистого вечора? Зупиніть вибір на виступі саксофоніста. Саксофон - особливо чуттєвий інструмент, за допомогою якого створюється неповторна за звучанням музика.

На сайті Співдружності Київських Музикантів вашому увазі представлений найбільш повний каталог саксофоністів Києві, які готові зробити ваше торжество атмосферних і особливо оригінальним.

Більшість саксофоністів з каталогу мають солідний досвід роботи на івентах різного формату. Справжні віртуози своєї справи готові забезпечити якісний музичний супровід вечора або легке фонове звучання.

Репертуар сучасних саксофоністів надзвичайно широкий. У їх виконанні цікаво і небанально звучить не тільки джаз і блюз, а також музика в стилі фанк, поп і навіть диско. Деякі музиканти радують публіку кавер-версіями добре відомих зарубіжних або вітчизняних шлягерів.

Замовити виступ саксофоніста в Києві - це значить надати торжеству особливу значимість, зробити свято по-справжньому незабутнім і яскравим.

Замовити послуги саксофоніста на день народження

Саксофон - музичний інструмент, який створює особливо чуттєву і відверту музику. Його легкий романтизм, оксамитове звучання, незвичайний тембр і в той же час спекотна пристрасть дивують слухача будь-якого віку. Незалежно від того, музику якого формату воліє слухач, гра професійного саксофоніста не залишить байдужим нікого.

Замовити виступ саксофоніста просто і швидко на сайті Співдружності Київських Музикантів. Тут представлений гідний вибір музикантів - справжніх професіоналів, творчість яких стане справжньою окрасою будь-якого вечора: весілля, банкету, презентації, дні народження, ювілею, корпоративного заходу, конференції, відкриття магазину і т.п.

Репертуар саксофоністів надзвичайно широкий. Справжні професіонали готові радувати публіку джазом, блюзом, музикою в стилі поп, фанк і навіть кавер-версіями улюблених поколіннями хітів.

Замовивши послуги саксофоніста на свято, ви можете бути впевнені в тому, що:

  • на заході прозвучать композиції в різних стилях;
  • музичним оформленням вечора займуться справжні професіонали з солідним досвідом роботи;
  • артист прибуде, як мінімум, за 30-40 хвилин до початку заходу;
  • саксофоніст врахує всі побажання клієнта щодо репертуару, дрес-коду, тривалості виступу.

Саксофоніст на корпоратив

Гру саксофоніста найчастіше можна почути на весіллі, конференції, презентації, дні народження. Саксофоніст на новорічному корпоративі - велика рідкість. Вся справа в тому, що слухач звик до більш класичним варіантам живої музики.

В цей же час гра саксофона може стати справжньою окрасою будь-якого вечора, в тому числі і корпоративного заходу. Замовивши виступ саксофоніста в Києві на сайті Співдружності Київських музикантів, ви зможете продемонструвати свій бездоганний музичний смак, уважне ставлення до гостей івенту.

Саме саксофоніст з романтичним інструментом в руках стане центральною фігурою заходу. Його музичні шедеври будуть задавати тон і настрій свята. Легка і в той же час пристрасна музика не залишить байдужим жодного слухача.

Вибираючи саксофоніста на корпоратив, зверніть увагу на наступні важливі моменти:

  • музикант повинен мати значний досвід роботи на заходах будь-якого формату, щоб мати можливість врахувати особливості і тонкощі того чи іншого свята;
  • репертуар музиканта повинен бути максимально широкий - в такому випадку його композиції припадуть до душі всім гостям свята;
  • артист повинен бути готовий скласти власну музичну програму відповідно до тематики корпоративу, а також врахувати дрес-код.

Саксофоністи з каталогу Співдружності київських музикантів - це справжні віртуози своєї справи, готові прикрасити своєю творчістю не тільки корпоративний вечір, але і будь-яке інше значуща подія у вашому житті.

 

Саксофоністи у Києві на порталі Співдружність Київських музикантів - елітні виконавці для урочистих заходів, корпоративів, весіль, святкування Нового року, ідеальна фонова музика на зустріч гостей. Саксофоністи мають приголомшливий репертуар найпопулярніших хітів і мелодій. Послухайте імпровізації наших музикантів вживу і ви обов'язково будете задоволені. Формат виступів - соло під якісні аранжування.

Отзывы - Саксофоністи у Києві


ОтменитьДобавить комментарий


Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти