Музична група Top Secret (Топ сікрет)

Кавер группа Top Secret

Кавер-група «Top Secret» - це київська команда, яка зробить будь-який захід - незабутнім!

Створена в 2011 році, група об'єднала в собі музикантів - професіоналів своєї справи, які працювали з багатьма зірками шоу-бізнесу. Ніжний і мелодійний голос Валентини Лонської і оксамитовий баритон Дмитро Гарбуза в поєднанні з живими інструментами подарують масу емоцій, які ви ніколи не забудете...

У репертуарі групи «хіти перевірені часом» від 80-х до сьогодні, а також нові комбінації, які звучать в світових чартах.
Ми з радістю наповнимо свято музикою і подаруємо приємний настрій Вам і Вашим гостям.


Музичний колектив, готовий перетворити будь-який захід в чарівне шоу. Все це - київська кавер-група Top Secret, добре відома в музичних колах столиці.

Професійні музиканти групи - справжні віртуози своєї справи, які викладаються на всі 100% на будь-якому заході. Представляючи публіці світові та вітчизняні хіти в нетиповому виконанні, учасники музичного колективу дарують публіці драйв, заряд енергії і море позитиву. Виступи музикантів Top Secret завжди запам'ятовуються публіці, залишаючи море позитивних емоцій і гарних спогадів.

Сьогодні Top Secret - це один з кращих музичних колективів столиці, який зібрав кращих професіоналів у світі музики. Кожен виконавець має за плечима солідний досвід роботи в музичній сфері, на заходах різного формату, різних музичних шоу країни. У скарбничці кавер-групи Top Secret спільні виступи з багатьма популярними виконавцями та представниками вітчизняного шоу-бізнесу.

Серед учасників групи: Дмитро Гарбуз (вокаліст, учасник великої кількості різних телевізійних проектів на телеканалі 1+1), Валентина Лонська (вокалістка, лауреат всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів) та інші.

Кавер-група "Top Secret" - це професіоналізм, нестандартний підхід, бездоганний саунд і маса позитивних емоцій.

 


Замовити виступ кавер групи "Top Secret" в Києві.

Отзывы - Музична група Top Secret (Топ сікрет)


ОтменитьДобавить комментарий


Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти