Скрипалька Вікторія Ганапольська

Скрипачка Виктория Ганапольская выступление в Киеве

Выступление скрипачки Виктории Ганапольской на электро скрипке в Киеве

Скрипачка Виктория Ганапольская в Киеве выступление на презентации виски

Выступление скрипачки Виктории Ганапольской в Киеве на Новый год

Выступление Виктории Ганапольской на электро скрипке на частном мероприятии в Киеве

Виктория Ганапольская скрипачка Киев

Яскраве виконання популярних творів і світових хітів на електро скрипці.

Вікторія Ганапольська - приваблива і талановита дівчина, яка віртуозно вміє грати на акустичній і електро скрипці. Відомі композиції в її виконанні підкорюють слухачів різного віку.
Вікторія отримала прекрасний музичну освіту в музичній школі Українська національна консерваторія П.І. Чайковського. Вона є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів серед скрипалів.
Вікторія Ганапольська брала участь в озвучуванні багатьох саундтреків до фільмів, нових пісень з альбомів українських та закордонних виконавців. Як артист симфонічного оркестру, Вікторія брала участь в муз супроводі видатних виконавців з усього світу, в тому числі Стінга, Хосе Каррераса, Монтсеррат Кабальє, групи Скорпіонс.

Її талант був визнаний різними камерними та симфонічними оркестрами на сценах Європи, Азії та США. Живі виступи, чудові навички і техніка дозволяють Вікторії проводити сольні заходи.

Музичні композиції в її виконанні приносять свято і іскру в ваше життя!
Жива музика у виконанні Вікторії Ганапольської ідеально прикрасить торжества, весілля, дні народження, конференції, виставки, ювілеї, приватними прийоми, банкети, корпоративні вечори та багато інших заходів.

Репертуар є сміливу оригінальну комбінацію хіп-хопу, джазу, року та інших жанрів, представлену в сучасній обробці. Чудовий настрій, краса і гармонія чекають вас!

Потрібні музиканти для організації заходу?

Музичний портал Співдружність київських музикантів - це кращий вибір музичних виконавців для заходів будь-якого формату

Замовте прямо зараз Відправити заявку
Зв'яжіться з нами Відкрити контакти