Оголошено лауреатів головної музичної премії року Греммі-2026
У ніч з 1 на 2 лютого відбулася одна з найочікуваніших подій у світовій музичній індустрії.
У Лос-Анджелесі відбулася 68-та церемонія вручення премії Grammy Awards — нагороди, яка традиційно визначає ключових артистів та релізи року. Цього вечора були відзначені кращі роботи в різних музичних напрямках — від попа до хіп-хопу.
За даними Los Angeles Time, головним героєм церемонії став американський реп-виконавець Кендрік Ламар. Музикант забрав із собою відразу п'ять нагород, перемігши у кількох престижних номінаціях. Тим не менш, звання автора «Альбома року» дісталося пуерториканському артисту Bad Bunny з платівкою Debí Tirar Más Fotos. А статуетку за «Пісню року» отримала 24-річна Біллі Айліш за трек Wildflower.
Особливим емоційним моментом вечора став триб'ют культовому рок-музиканту Оззі Осборну, який не залишив байдужими глядачів у залі.
Переможці «Греммі-2026»:
-
Запис року — Kendrick Lamar & SZA — Luther
-
Альбом року — Bad Bunny — Debí Tirar Más Fotos
-
Пісня року — Wildflower — Billie Eilish O'Connell і Finneas O'Connell